Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adnak a nők?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon olvasni női válaszokban, hogy ha "olyan jeleket adunk", akkor a férfi odajöhet ismerkedni. Mik ezek a jelek? Mi van, hogyha csak azért jelez a nő a férfinak, mert hülyének nézi a férfit? Honnan lehet azt tudni, hogy mikor jelent pozitívat a nő jelzése, testbeszéde, mikor pedig negatívat? Miért nem írnak konkrétumokat a nők ezzel kapcsolatban? Számtalanszor kiderül, hogy a férfi azt hiszi, a nő flörtölni akar vele, s közben jóval később derül ki, hogy a nő csak haverkodni akar, esze ágában sincs ismerkedni...

2019. nov. 21. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én komolyan soha nem tudtam kiigazodni ezeken... azért birizgálja a haját mert érdeklem, vagy vakarja a fejét mert gondolkodik, esetleg korpás/tetves? :D Vagy azért mosolyog mert tetszem, vagy mert leettem magam vagy lehúzva maradt a sliccem..... Sosem tudtam.
2019. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát szerintem csak a mosolyból derül ki, hogy az milyen mosoly, szóval a szeméből lehet látni a másiknak. Az összes többi "jel" lehet megjátszott és jól el is lehet titkolni ha valaki fél a koppanástól.
2019. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában semmilyet :(.
2019. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nők elvárják, hogy ne légy mafla és "vedd" a jeleket ugyanakkor tényleg az van, hogy sokszor egyértelműnek tűnő jelek és kiderül ő nem úgy gondolta. Aztán ha az x. ilyenbe futsz bele akkor elbizonytalanodsz és már az egyértelműre sem mersz reagálni mert mi van ha mégsem az. Aztán elkönyvelnek töketlennek. Ember legyen a talpán aki ezt kiállja. Ezért sikeresebbek gyakran azok a pasik akik nem foglalkoznak azzal mit mond a nő, ha nem jött be az egyik megy a másik után, lepereg róla a kudarc. Akik meg többet gondolkodnak azok kétségek közt vannak és sokszor nem mernek közeledni.
2019. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak, megnyugtatasul, en peldaul soha nem veszem eszre, ha egy ferfi akart tolem valamit, hacsak meg nem mondja konkretan😕Kb.mar mindenki latja, hogy teper, de nekem nem tunik fel. Mivel no vagyok, ilyen iranyu tapasztalatom nincs, de szerintem vannak egyértelmű "noi jelek", amiket mar elottem irtak. Ezert inkabb magamrol irok, hatha masoknal is van ilyen. Ha engem erdekel valaki, az alapbol senkinek nem tunne fel pont azert, mert baromi szegyenlos es felenk leszek vele, de itt a lenyeg, hogy csak VELE. Mikozben mas ferfiakkal nagyon lazan, közvetlenül tudok beszelgetni. Szoval szerintem meger egy probat, hogy megfigyeled, hogy viselkedik mas ferfiakkal es ha veled nagyon elteroen, akkor lehet, hogy ez maga A JEL😀
2019. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 15-ös, ez nagyon aranyos és hasznos tanács is :)
2019. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

15-ös

Pont ilyen vagyok én is. És nem is tudom elrejteni, csak pirulok, nevetgélek és nem tudom abbahagyni, közben pedig félek, hogy már mindenkinek nyilvánvaló, csak a kiszemeltemnek nem.

2020. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül 😀

#15

2020. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak magamból tudok kiindulni. Én úgy nézek rá, hogy közben a szemeim is mosolyognak. Le sem hervad az arcomról a mosoly. Nevetek, ha kell, ha nem, még ha sz.. r poént süt is be. Megy a csípkelődés játékosan, tőlem is felé.

Amúgy meg, én nem tudom, de már az is annak számít, ha valaki meginvitál az italautomatához.... :-DDDÉn különben nagyon béna vagyok ebben. Önbizalom az nulla nálam.

2020. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!