Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a srácok, hogy egyszer bámulnak, egyszer nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem, olyan 25-26 lehet ránézésre legalább, tehát nem tinirol beszélünk, és folyton azt csinálja, hogy amikor látom őt, akkor néha kb. rám se néz, most meg pl. érzékeltem, hogy nagyon figyel, és amikor odaneztem, durván rám mosolygott. Úgy értem, szembefordult velem, és egyenesen rám mosolygott. A haverjai már rég mentek tovább, szóval ezt nem lehetett félreérteni.

Olyat is szokott, hogy látszik rajta, hogy figyeli, hogy nézem - e őt.

De sosem szólít meg.


Az ilyet miért csináljátok, srácok? Ez olyan idegorlo.

Most akkor mit akar?


24L


2019. nov. 21. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a nulladik típusú találkozások. :)
2019. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is èrdekel
2019. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam már, érdekelne engem is.


L

2019. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lassan cserkész be magának. Egyelőre még nem lép a tettek mezejére. Szerinte van ideje. Vár a iciri-piciri visszajelzésre... (de - sajnos - az nem jön...)

Ffi.

2019. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Én akivel így jártam 1. eset: Elhúztuk a dolgot 1 évig annyi különbséggel, hogy elkezdtünk beszélgetni. Chateltünk is sokat és élőben is. De soha nem alakult semmi. Én vettem a bátorságot a végén és rákérdeztem de azt mondta tetszem neki és nem akar barátnőt. De igaz lehet, 3 évvel később se volt neki pedig rendben van a srác. Szexelni azt akart volna. Előzményként annyit mondott még, hogy volt egy 2 éves kapcsolata ami csúnya véget ért.

25 körül voltunk mindketten


Most is hasonló volt a helyzet, ez még friss, mármint sokszor mosolyogva bámult máskor levegőnek nézett. Nem volt egyszerű mert egyáltalán nem beszélgettünk, a nevén kívül semmit sem tudtam róla és senkitől nem tudtam kérdezni róla, facebookja meg nincs. Aztán csak kiderült, feleség meg 2-3 kisgyerek... úgyhogy történet vége, nem akart semmit, igy már nyilván én sem.


Biztos lehetnek más okok is, ez 2 példa volt amit eddig megtapasztaltam.


29N

2019. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi! 😊
2019. nov. 21. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de nem szeretne / mer lépni. Lehet hogy te csak fapofával bámulod őt ami nem túl pozitív a számára. Ha tetszk neked miért nem beszélgetsz vele egyszer?
2019. nov. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!