Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy őrült szekta vezérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy őrült szekta vezérnek volt felesége, akkor nekem normális férfiként miért nem jut barátnő?

Figyelt kérdés
A világ igazságtalan!
2019. nov. 21. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Már bocsika, de az őrült szektavezéreknek általában alapból több feleség jut, és ebbe még nincsenek benne az "egyéjszakásak".
2019. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2019. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem jó helyen keresgelsz, lehet hogy a pszichiátriáról kéne osszeszeded bántalmazott, kiskorú anyukákat, mint amilyen a legtöbb szekta feleség volt...
2019. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 peca1000 ***** válasza:

Őrült szektavezér vagyok.


Olyan nőm van, hogy csak na! :)

2019. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az önsajnálatot egyik nem tagja sem szereti hallgatni. Egy folyton siránkozó nőre szerintem te sem vágynál. Úgyhogy első körben ezt fejezd be. Az már egy vonzó tulajdonság. Ha elégedettséget sugárzol nem csak a nők, hanem ámblokk az emberek vonzóbbnak fognak érezni és keresni fogják a társaságod.

Viselkedj tehát úgy, ahogy neked is tetszik másnál. Ennyi a baromi nagy marha nehezen kivitelezhető titok... :D

2019. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!