Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért nem lehet bejelölni "elfoglalt" státuszt?

Figyelt kérdés

Sok férfi sír, miért nem írnak vissza neki, sok nő meg azért, mert épp beszélget már valakivel, akiről még nem tudja érdemes-e a találkozóra, közben pedig óránként 4 levelet kap.


Mindenki saját belátása szerint dönthetne arról, hogy ezt beállítja-e magának, vagy olyanra ráir-e, aki "elfoglalt".

Aki a levelet kapja, annak pedig jelezné a rendszer, hogy azt a levelet elfoglalt státuszban kapta, vagy esetleg csak elérhetőre visszaállítva jelennének csak meg.


Persze lennének, akik nem használják, mert örülnek a 150 levélnek, de gondolom jó sok nő akadna, aki már unja ezt és jól jönne neki. A férfiak pedig tudnák akkor, hogy na ezért nem kap választ.


2019. nov. 22. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Minek bonyolítani? Egy intelligens ember meg tudja magának szabni azt az időkorlátot, ahonnan elkömyveli magának a nem reagálást, mint visszautasítást és nem reménykedik egy vadidegennel megnyitott chatablaknál olyan tekintettel, mint a macskám, mikor ebédet készítek.

Meg nem hisztériázik vagy nyafog számonkérőn, ha nem kap választ, hanem foglalkozik a dolgaival, amíg nem lesz valami.


Egy idegennek nem tartozunk ilyen szintű számadással szerintem. És szerintem sokkal jobban kiderül, milyen ember a másik, ha egy ilyen helyzetben megnyilvánul valahogy. A való életben sincsenek elfoglalt jelzések. A főnököddel emailezgetés során és máshol sem.

2019. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem társkeresőztem, ezért nem tudom,hogy gyakorlatban mire hogy reagálnék.

Szerintem 1 perc visszaírni,hogy köszönöm az érdeklődésedet, de jelenleg mással ismerkedem.Nem hinném,hogy annyi levelet kap egy nő,hogy ezt nem képes megírni ha regisztrál egy társkeresőre.

2019. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: képes lenne, ha a a pasik fele nem kezdene el értetlenkedni meg hisztériázni válaszul erre.
2019. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nem válaszolás is válasz. Miért rugózol ezen? AKi nem ír, annak nem kellesz.
2019. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majd elolvasom amint befejettem a chatet...

vagy másnap


amugy nincs napi 150 levél és óránként 4 db sem

max annak aki dugni akar és nő

2019. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!