Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta tették ilyen magasra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tették ilyen magasra a mércét a nagyon átlagos vagy az alatti nők a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nézegettem az adatlapokat és csak lestem, hogy milyen elvárásaik vannak egyes nőknek.

Nagyon átlagos kategóriáról beszélek, de bőven van átlag alatti is akik konkrétan a szőke herceg fehér lovon - jöhet csak szóba.



180+ magasság

sárm, jóképű, izmos

kocsi és saját lakás

egyedi stílus stb.


Ezzel nem is lenne probléma, csak mondjuk olyan flegma stílusban van mindez tálalva, hogy az embernek már az olvasás közben hányingere lesz, főleg ha ránéz párszor az illető képeire is.

Pl. ilyen volt, hogy ha "egyik feltételnek nem felesz meg, akkor inkább lapozz tovább"


Ha nem éppen elhízott, akkor valami amorf testtel rendelkező, igénytelen ápolatlan (zsíros) arcbőr ami egyértelműen az egészségtelen zabálásnak az eredménye, ez a klasszikus semmilyen haj, az öltözködés is mintha turkálóból lenne.

Tényleg ennyire a nők diktálnák a társkeresési trendeket, hogy gyakorlatilag bármilyen férfit megkaphatnak csak mert nők?

Egyáltalán mi lehet az oka, hogy jelenleg akár egy elhízott "igénytelen" nő is megteheti, hogy ilyen durván megemelt elvárások mellett keressen társat?

Tisztában vagyok vele, hogy mindenki úgy válogat ahogy akar, és olyan mércét állít fel amit szeretne.

De ezek szerint egy nőnek elég csak 10-20%-ot beletennie (legyen alatta pina meg két mell) viszont a férfinak meg minimum 90%-ban oda kell tennie magát ha társat akar 2019-ben.

Tudom hogy nem minden nő ilyen, nem is ezért írtam ki a kérdést...simán csak érdekelne ennek az egésznek a miértje.


2019. okt. 24. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Igen, ez a helyzet. Nem véletlenül hívják húspiacnak és főleg a férfiakat mérik kilóra.


Ha te is kapnál napi 100 levelet akkor neked is ilyen elvárásaid lennének.

2019. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Mióta hódít a feminizmus, a nők rájöttek a p**ci hatalom és a férfiak lementek nyáladzó kutyába, így az hülye ri**ancok is kapnak 1000 levelet meg kedvük szerint válogatnak. Ez ugyanúgy a sok lúzer hibája is, mint a nőknél. Ha lenne annyi tartás egyesekben, hogy nem elégszenek meg mindenkivel és mindennel, akkor talán ha kutyának nem kellenének ezek az öntelt hülye pitsák, akkor talán vissza vennének az arcukból is. Álmodj királylány.
2019. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Jópár éve. Haver sorra dugogatja a csinos MILF-eket tinderről, és mutogatja mik vannak ott... egy csomó fogatlan tehén, virsliszálú kiélt ribi, sok fiatal insta szelfi "hercegnő", de egy közös bennük: mindnek van egy szép nagy igénylistája, ami a szelfihercegnőknél, még valamennyire érthető is (sajnos, mert sok pasi kiszolgálja), de kb ugyan ez a fogatlan teheneknek, meg a virslis kiöregedett szolgáltatónőknek.
2019. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Ez csak a palitársaim hibája,hogy nekik mindegy.

Tenni kellene érte,hogy te is válogathass.

- Elmész edzeni keményen hozzá napi 6,7 étkezés

- Vonzó életed van tudod mit akar,imádsz élni.

- Van egzisztenciád

- Fejleszted a személyiséged.


Én nekem is hatalmas listám van amit egy nőnek teljesítenie kell,nem elégszek meg egyáltalán bárkivel.

2019. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Zsiros arcbort okozhat rengeteg mas dolog is, de orulok,hogy mar borgyogyaszok is vannak gyakorin.
2019. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is vannak igényeim, de van is mire. Természetesen vannak, akik irreális igényekkel rendelkeznek, férfiak és nők is, azokat majd kihasználják, vagy siránkoznak vagy megalkudnak egy számukra nem megfelelő kapcsolattal, csak azért, hogy legyen, aztán tart ideig-óráig. Én nem siránkozok, hogy nehezen találok hozzám illőt hosszú távra, tudom, hogy miért van ez, és nem az igényeim miatt. Tegnap voltam egy futóversenyen, ott is többségben voltak a nők. Most ha én képes vagyok eltartani magam, sportolok rendszeresen, sem sovány sem elhízott nem vagyok, nem dohányzom... stb. akkor ne kelljen megalkudni olyannal, aki ugyanezt nem tudja hozni korombeliként például. De nekem nem is kell minden áron kapcsolat.

Minek foglalkozol olyanokkal, akiknek szerinted túl magasak az igényeik? Keress olyat, akinek megfelelsz.

Azért bocs, de a férfiakat sem kell ám félteni, ha igényekről van szó. Tokás, sörhasas, elhízott, mozgásszegény életmódot élő "úriemberek" vágyakoznak a csinos, sportos cicababákra, mert nekik a hozzájuk hasonlókra nem áll fel a cerka, de megmozdulni nem hajlandók, akár a testalkatuk, akár az egészségük miatt, őket fogadják el úgy, kövéren...

2019. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%
Kedves utolsó, mire van? Te leszel a következő elnök? :D
2019. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindegy, mire? Mindenkinek olyan igénye van, amilyent csak akar. Aztán vagy talál megfelelőt, vagy nem.

Arról nem ő tehet, hogy te senkit nem találsz, és szanalombol sem fog veled senki összejönni.

2019. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Én nekem nem kell az emberek 95% és szánalomból se jövök össze senkivel, úgyhogy mellé ment. Nem mindegy, hogy mire, mert ahogy egy nő ne legyen nagyra a semmivel, úgy egy férfi sem. Az hogy alapvető dolgokat teszel az életben, az nem olyan dolog, amire verni kell a mellkast. Lakás, egzisztencia, igényesség, diploma, ezek nekem is megvannak, de én ettől nem leszek nagyra magammal, MERT EZ ALAP. Így csak ugyanolyan vagy, mint a leírt nők, férfiban.
2019. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy én a kérdésben említett nőkkel bármilyen viszonyt kiszeretnék alakítani, és azt sem hogy tárkeresési problémáim lennének.

Senki ne képzelődjön ha lehet.

Ez csak az én meglátásom volt, amiket tapasztaltam.

Nyilván ha egy-két esetről lett volna szó, akkor nem kelti fel a figyelmemet.

De így hogy szinte minden 2. adatlapon ilyen nevetséges elvárásokat írnak a rusnya 165 centis, 70-80 kilós, 25-30 közötti nők, már gondolkodóba ejtett hogy hogyan is alakult ki ez az egész trend.

Az egyik válaszolónak lehet igaza, hogy ez részben a férfiak hibája akik minden nőre ráírnak csak azért mert van lyuk van alatta. És ezt a lyukat mindenáron szeretnék betömni, ezért meg "lebeszélik" még a csillagokat is az égről.

2019. okt. 24. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!