Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen az ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen az ember, ha nincs társasága?

Figyelt kérdés
Lassan 27evesen nincs nagyon társaságom, szépen elkopott, 17-18 éves koromban sok barátom volt.. Mostmar kb egy se ilyenkor hol ismerkedjen az ember, kisebb városban elek, ahol kevés a választék vagy egyáltalán nincs.:(
2019. nov. 24. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Ha 27 évesen nem tudod hol lehetne ismerkedni, akkor az elmúlt kb 10-15 évben mit csináltál?

Már egy kiskamasz is tudja hol lehet az ellenkező nemmel összefutni. Ott ahol azok tömegével megfordulnak.

2019. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy hol, hanem, hogy hogyan...

Aki könnyen termet kapcsolatokat, annak bárhol könnyen megy ez, legyen az egyetem,munkahely,park,kávézó,pláza,mozi,fesztivál,sportesemény,internet stb. Akinek meg ez nehezen megy,annak egyik helyen se fog menni.

2019. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Iskolaskent, egyetemistakent konnyebb,de úgy hogy az ember dolgozni jár, meg haza, mivel nincs kivel menni sehova, úgy nehéz azért.
2019. nov. 24. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak azon múlik hogy nézzel ki.
2019. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És íme ezaz átlag ember.


Reggel felkel , elmegy dolgozni, találkozik a kollégákkal, oda-vissza maximum a tömegközlekedésen lát embereket ,de azok mind a telefonjukat nyomkodják vagy bámulnak ki az ablakon.


Marad maximum pár üzlet ahol vásárol az ember, meg a posta ahol felad néhány csekket.


Eljön a hétvége, otthon van , maximum elugrik boltba és ennyi. Esetleg elmegy a szülőkhöz, vagy egy rokonhoz.


ÉS ez történik újra és úja és újra minden héten....


És akinek nincsenek barátai akivel beüljenek valami klubba vagy akárcsak egy kajáldába is, annak nyilván nehezebb.


Itt esetleg a hobbi meg az egyéni program hozhat ismeretséget, és esetleg a sport, egy edzőterem vagy küzdősport vagy hasonló.


Ezen kívül az egyedül lévő embereknek max a net marad.

2019. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahogy így, csak erre nem tudok megoldást :/
2019. nov. 24. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Az egykori ismerősök mind szanaszét, a legtöbbjüknek már családja van. Az én életem meg kimerül abban, hogy felkelek, elmegyek dolgozni, aztán este otthon bámulom a plafont. Valamilyen közösség tud segíteni a helyzeten: sport, túrázás, közös hobbi, érdeklődés, főzőcske, stb. Lényeg, hogy emberek közé kerülj. Nekem sajnos nem jött össze, bár én még introvertált is vagyok, nehezen megy az ismerkedés. Neked sok sikert kívánok!
2019. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem se megy igazán, pláne ez az állapot lehúzza az embert, nem érzem h jobb lesz, kezdek beletorodni, köszönöm a valaszod azért, sajnálom hogy te is így vagy
2019. nov. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!