Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi értelme ismerkedni, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme ismerkedni, ki gondolja még ezt? F

Figyelt kérdés

Az emberek előadják magukról a legjobbat. Aztán az esetek 95%-ban kiderül, hogy egy féreg az illető, felelőtlen, felszínes, buta, érzelmi és értelmi intelligenciája a bányász béka 3,14csája alatt van.

Sosem az senki, akinek eleinte mutatja magát.

Lefutni a kötelező köröket, udvarolsz neki, húzza az agyad, az előző héten meg pipázta a kondis gyereket a buliban, vagy kiderül, hogy állandóan leqrja valaki szexkapcsolatban, mert amíg ő szingli, testi igényei vabbak5. Az érzelmeket letojja. Nyilván nőkről tudok nyilatkozni férfiként.


2019. nov. 25. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Amíg ennyire sértődött és dühös vagy, addig nincs értelme. Ha lehiggadsz és tiszta lappal tudsz hozzáállni bárkihez, akkor lesz. 😊
2019. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dühös, csak realista.
2019. nov. 25. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nincs értelme, ezt higgadtan mondom, több év lenyugvás után. :)) Hagyd a pitsába, foflalkozz bármi mással, jobban jársz. :)
2019. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 he84 ***** válasza:
76%
Nem minden nő ilyen, nem kéne általánosítani. Csak mert te rosszakat tapasztaltál, az nem azt jelenti, hogy akkor minden nő ilyen. Ammedig ilyen lenéző, általánosító és szűklátókörű vagy, addig jobb is, ha semmilyen nővel nem kerülsz kapcsolatba, mert azzal mindkettőtöknek csak ártani fogsz.
2019. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda vagy akkor ne legyél megsértődve.
2019. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyílt lapokkal játszottam és nem kamuztam a nőknek.

Sosem értem el sikert és egyszer sem volt párkapcsolatom.

Abban igazat adok, hogy itt hamis képet vetít mindenki magáról és aki nem kamuzik az labdába sem rúghat a nőknél.

2019. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezt sajnos én is észrevettem...mindkét nemnél egyaránt. A kapcsolat elején mindenkinek megannyi hobbija, tehetsége van, nyitott, színes egyéniség, oszt pár hét együttlét után kiderül, hogy unalmas személyiség és a kapcsolattól várja el, hogy az majd meghozza a boldogságot.

Elmennek nyaralni egy évben egyszer, hónapokig posztolják a képeket, mintha minden nap csak kirándulnának. Elmennek egy puccosabb étterembe enni, azt sem tudják mit esznek de a képeket készítik százassával. Isznak egy pohár bórt, oszt elfelejtenek mindent amit egyszer az illemről tanúltak. Elvannak, hogy olvasnak, majd kiderül, hogy a kedvenc könyvük a Pál utcai fiúk.

Sajnos nekem ez a tapasztalatom az átlag emberről...csak addig kell egyéniségnek lenni amíg mások is látják.

2019. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem egyszer volt egy nem túl dekoratív nőm 2 évig. Mások is megmondták, hogy én min. 2 kategóriával vagyok jobb pasi. De engem ez nem zavart. Nah, ennél a nőnél önmagam lehettem, mert mindenhogy kellettem neki.

Aztán szétmentünk. Utána nekem egy nekem egy jobb külső megjelenenésű nőre volt szükségem. Azóta megkaptam a csinos nőt, de vele nem vagyok önmagam, megy a kamuzás, meg a menő csávónak látszás.

A jó nőt dugni nagyon élvezetes, fitnessz feszes teste van, napi 3x is megy, el se hiszem, hogy ennyiszer működik a cerka egy nap, olyan vagyok mint 16 évesen kb :D A nem túl dekoratív nővel nem volt olyan jó a szex, rá nem indultam be rendesen.

Hát valamit valamiért ugye....

(34/f)

2019. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Ja, ez nagyjából így megy. De a másik oldalról szerintem van pár dolog, amiért megéri: Jó szex, jó programok, anyagilag is könnyebb együtt sokszor és hasonlók.
2019. nov. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Már nagyon régóta így gondolom, sőt igazából egész életemben így voltam vele, mert hamar rájöttem, hogy csak kamuzás az egész. Olyannak próbálják láttatni magukat az emberek, amihez sokszor közük sincs, illetve a jobbik esetben csak felnagyítanak bizonyos dolgokat.

Én anno a csajomnak nem akartam hazudni, nem akartam többnek tűnni, erre mindig azt kaptam miért vagyok ilyen önbizalomhiányos meg nem vagyok elég határozott...

Pedig szerintem nagyon is az vagyok (és voltam), mindig elmondtam amit gondoltam, persze ez sose tetszett neki, csak sértődés lett belőle, még akkor is amikor tényleg igazam volt.

Aztán egy idő után ráuntam, már nem volt kedvem vitázni, véleményt alkotni (megtartottam magamnak), erre jött, hogy unalmas vagyok, nincs semmiről sem véleményem, nincsenek céljaim stb. Persze szét is mentünk nem sokára, de előtte azért még megcsalt, mert hogy már a szex sem jó. Érdekes előtte nagyon jó volt, az egyetlen ember voltam aki elmondása szerint a csúcsra jutatta élete során.

Szóval a nőknek semmi sem jó, semmi sem elég, lehetetlen megfelelni nekik. Ha meg nem akarsz megfelelni akkor nem kellessz. Ezért fölösleges az egész.

Viszont az is érdekes, hogy akinek nem akarok megfelelni, egy bunkó faß vagyok vele, az meg már szinte rajong értem.

Ki érti ezt...

2019. nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!