Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e értelme közel a harminch...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme közel a harminchoz elkezdeni ismerkedni zéró tapasztalat mellett?

Figyelt kérdés

Zárkózott, verbális kommunikációból nem éppen jelesre vizsgázott emberként ez úgy tűnik, mint svájci bicskával csatába vonulni a nehéztüzérség ellen.

27/F


2019. jún. 6. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
A felsorolt képességhiányokkal együtt inkább nem. Viszont arra van lehetőség, hogy ezeken változtass: önkritikával, önismerettel, és végül önképzéssel (részképességek kifejlesztése, melyek végül összeállnak a kívánt képességgé). Kezdetnek ajánlott: Allan Pease: Testbeszéd (online is hozzáférhető olvasmány).
2019. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és mellesleg, ha az egészet háborúként fogod fel (csata, nehéztüzérség, stb.), akkor végképp nincs értelme belekezdeni. Minek akarnál olyannal kapcsolatot, akit az ismerkedés BÁRMELY szakaszában, beleértve az ismerkedés előttöt is, ellenségnek tekintesz?
2019. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezt szerintem nem szó szerint kell érteni, de én el tudtam vonatkoztatni, úgy tűnik, hogy a hasonló emberek fél szavakból is megértik egymást.
2019. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
#3-as, nem azért írtam, amit írtam, mert annyira hülye vagyok, hogy szó szerint értettem, hanem azért, mert úgy vélem, hogy ez a valószínűleg önkéntelenül eszébe jutó metafora azt tükrözi, amit a tudatalattija az egészről valójában gondol.
2019. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Van értelme. De, csak akkor, ha te is ezt gondolod, hiszel benne. Kezdetnek menj el egy pszichodráma szakkörbe + iratkozz be egy kommunikációs tanfolyamra. 31F
2019. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a könyvajánlást.


A metafórával nem igazán az ellenségeskedésre akartam rávilágítani, hanem egy olyan kompetitív helyzetre, ahol az eszköztáram kiforrottsága messze elmarad a kortársakhoz képest, és így elindulni vergődni valamit elég félelmetesnek tűnik.


Bár ha azt vesszük, a konkurencia lehet ellenség / ellenfél...

2019. jún. 6. 09:23
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Csodálatos a nyelv. A metaforáknak ereje van. Amíg humán tagozatra jártam, nem tudtam értékelni, de ma, amikor meglátok egy ilyet... csodálatos.
2019. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha van igényed kapcsolatra akkor igen, ha nem akkor nem.

Nem atomfizika ez

2019. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"Nem atomfizika ez"


De az, ha szarul nezek ki.

2019. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

"De az, ha szarul nezek ki."


Szarul nézek ki, de attól még nem az.



#8

2019. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!