Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hol szoktatok ismerkedni? Oda szoktatok menni, vagy csak várjátok a fogást?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Oda szoktak-e menni, ahol ismerkedni szoktak? 😀
2019. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktunk odamenni. Sehova nem megyünk. Otthon várjuk a fogást. Az okosabbja az ablakot is kinyitja, hátha berepul.
2019. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem ismerkedtem társkeresési céllal. Valami tök más dolog miatt megismerkedtem valakivel, megtetszettünk egymásnak, szerelem lett, összejöttünk. Nem fogok csak úgy odamenni senkihez, hogy "szia tetszel járunk?" Ugyan így hozzám se jöjjön oda senki egyből társkeresési célzattal.
2019. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
38%
#3 Kár, pedig mennyivel egyszerűbb lenne. Rögtön le lehetne tudni a "vajon bejövök-e neki?", "van-e barátja/nője?", stb kérdéseket. "Szia, nem tetszel, ne is próbálkozz." Eu se esik jól, de legalább nem pocsékoljuk az időt.
2019. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas véleményét osztom. Nem értem, miért kell mindig mindenáron társat keresni. Megismerkedsz valakivel, jóban lesztek és alakulnak a dolgok.
2019. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!