Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban hol lehet normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés
25 Éves srác vagyok, és már rég óta vagyok single meg magányos. Közel majdnem 10 évet elpazaroltam társkereső oldalakon, szinte az összeset kipróbáltam már, ha legalább 10-en nem voltam fel egyiken sem!... De sehol nem találtam eddig normális barátnőt... Eddig minden barátnőmet társkeresőn szedtem fel, de sajnos 1 2 hónapnál egyik sem tartott tovább.... ráadásul évek teltek el a kapcsolatok után. Egyszerűen sehol nem találok egy normális lányt akivel komolyan lehetne ismerkedni. Eddigi tapasztalatim szerint a nettes társkeresők többsége, csak szórakozásból meg unalomból van fent, de egyik sem veszi komolyan az ismerkedést... Összevissza kamuznak, kertelnek, gyártják a kifogásokat de persze talizni sosem érnek rá.... bár szerintem nem is akarnak... Nagyon ritka mikor eljutunk a találkozóig... Idén az összes ilyen társkereső oldalról letöröltem magam, már csak a Tinderen vagyok fent, de ott is alíg jelölnek vissza... ha vissza is jelölnek csesznek vissza írni, vagy közlik, hogy csak beszélgetni vannak fent...Ennyire ronda lennék, pedig nem tartom magam ronda srácnak, egy ilyen erős átlagnak átlagnak mondanám magam, és a barátaim is így ítélnek meg. Bár a mai lányok ugye eléggé felszínesek... Pénz, kocsi, villa, izmos test nagy farok stb... Tudom ez most közhelyes, de ami lányok többsége tényleg ilyen... tisztelet a nagyon ritka kivételnek! Tudom, hogy ritka számban de vannak még normális lányok, na de hol? Egyszerűen nem tudom mit csináljak, vagy merre fele próbálkozzak, az utcán csak úgy nem szoktak már oda menni egymáshoz az emberek, mert mindenki közömbös meg a telefonján nyomkodja.... Itt sem lehet ügye ismerkedni mert nem arra találták ki, és ha ilyen célzatú kérdést teszel ki akkor meg rád szólnak vagy tiltanak... Valaki tud valami értelmes tanácsot adni, hogy mitévő legyek? Mert már minden ötletemből kifogytam, és egyszerűen reménytelen helyzetben vagyok... A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2018. jan. 26. 19:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a koromat elírtam 26 vagyok! XD
2018. jan. 26. 19:05
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátokon keresztül pl

Járj el vmi klubba, pl társasozni vagy kirándulni vagy ilyesmi, hátha ott összejön valami

Élőben próbálkozz

2018. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon lényeges volt kijavítani, hogy 26 vagy...(ez az egy év rengeteget számít ám) :D

Bárhol csak szerencse is kell hozzá.

2018. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nettel az a bajom, hogy nem.bízom benne, mert annyian visszaéltek már vele, amit írsz is, hogy kamuznak.

Ezért bulikban, kirandulasokon próbálok barátra azért tenni, eddig nem sok sikerrel. De meég mindig jobb az azonnali reakció, hogy valamennyit látsz, milyen a másik, bejössz-e neki.

Szerintem járj el szórakozni, szervezett programokra, esetleg pár haverral, úgy hátha könnyebb.


N

2018. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Szinte bárhol, életerős felnőtt férfiként nem a netet kéne bújni, hanem kimozdulni a nagyvilágba, barátkozni, új dolgokat kipróbálni, élni. Lányok mindenhol vannak, kivéve ha valaki egy zsákfaluban lakik együtt nyolc nyugdíjassal, akkor érdemes költözni. :D
2018. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Átlagos srácként sajnos nulla közeli esélyed van. Nincs olyan hely, ahol nálad jobb férfiak ne fordulnának meg, és önmagát adja, hogy egy nő melyikőtöket választaná...
2018. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon felszínes a felfogásod! Szóval szerinted aki nem született topmodellnek, annak esélye sincs, hogy barátnője legyen? Hát ez elég vicces, mert akkor a nagyon sok single pasi élne a földön és nem lenne akkor túlszaporodás!... xd
2018. jan. 27. 00:10
 8/16 anonim ***** válasza:

Sok egyedülálló pasi él a földön, és bizony nincs túlszaporodás a fehér emberek között, sőt! A fehér ember 1, max 4 generáción belül ki fog halni, önmagától, segítség nélkül. Segítséggel (ami van bőven) korábban. Ezt jobb, ha tudod!


Lehet, hogy nem tetszik a #6os válasza, de attól még igaz. Nem lennék a mai világban 20-on éves. Már általános iskola első osztályától kasztrálnak benneteket, és a lányokat önző feminácinak nevelik. Fiam, és lányom is van, látom hogy mi megy az iskolában. Titeket, már az anyáitok is kasztráltak, és a nők sem tartanak egy normális fiút semmire. Titeket anyáitok is úgy neveltek, hogy hajbókoljatok a lányoknak, a lányokat meg úgy, hogy feljebbvalók a férfiaknál. Csoda, hogy itt tartunk? Határozottak, vitát nem tűrőek, és kemények legyetek velük, bunkózzatok, és akkor majd "férfinak" fognak tartani titeket. Normálisról viszont ne is álmodjatok. Legendákat hallottam ugyan a létezésükről, de még soha nem láttam. Mondanám, hogy majd az én lányom, de nem mondom, mert jobban érvényesül, ha nem lesz az, és ennek tudatában is nevelem.

Nagyon kellene a fehér, főleg a Magyar szaporulat, de a "fejlett" társadalom öngyilkosságra van programozva. Ennek a nők a pillanatnyi haszonélvezői, és ti (is) csak az áldozatai lehettek, és semmit nem tehettek ez ellen. A nőkön múlik a fehér ember sorsa. Végünk van. :-(((

2018. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, Kérdező, én csak felvázoltam a helyzetet úgy, ahogy én látom. Megéltem 32 esztendőt, elég sok tapasztalatot és rálátást szereztem a dolgokra.

A vágyaink nem befolyásolják a tényeket. Ha van az embernek puskája, sikerrel vadászhat nappal tigrisre. Vedd el tőle a világosságot, rakd ki éjszakára a dzsungel kellős közepébe, és meglátod, mennyire lecsökkennek az esélyei. A tigris előnyére.

Magyarországon durva férfitöbblet van. 1997-ben még csak 2-3% eltérés volt a nemek arányában 35 éves korig, mostanra viszont több, mint a duplájára ugrott fel. Több férfi születik, mint nő. 65 éves kor felett már valóban a nők vannak többségében, a bökkenő csak az, hogy akkor már a lőtéri kutyának nem kellenek.

Nálunk mellesleg kimondottan fogy a népesség. Jellemzően fekete-Afrikában és Kínában nagy a szaporodási index, annyira, hogy Kínában ha nincs gyereked, egy valagnyi pénzt fizetnek neked, és minél több gyereked van, annál többet perkálsz.

De nézz fel egy átlagos társkeresőre? Nőből van pár száz (a kamuregeket, botokat és trollokat nem számolva), férfiból van ötször annyi. Mit gondolsz, egy átlagpasasnak miféle esélyei vannak? SZVSZ a társat kereső nők többsége el se jut a profilodig.

2018. jan. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Férfiak, higgyétek el, hogy hiába az általatok emlegetett férfitöbblet, még így is van jó pár normális nő hazánkban is, aki valahogy mégsem talál párt. És nem a válogatás miatt, egyszerűen potenciális alany sincs. Ha csak a baráti társaságomban, munkahelyemen is szétnézek: nem azt mondom, hogy mindenki bombázó, de többségünk teljesen normális külsővel, szemlélettel, túlzó elvárások nélkül közelít vészesen a 30-hoz, 35-höz, adunk magunkra, eljárunk különböző programokra, néha bulikba, de senkivel sem találkozunk közületek.

Persze csak szexre akadnak/akadnának jelöltek ilyen alkalmakon, de ami szomorú, sokkal gyakoribb a már foglalt pasik bepróbálkozása akár munkahelyen, akár az éjszakában is.

Én is több rosszat hallottam a netes ismerkedésről, és sokunknak nem is fekszik a dolog, de személyesen sem könnyebb..

Kérdem én, hol vagytok ti, akik normális nőket kerestek szingliként komoly kapcsolatra?

Mert akkor nagyon más utakon járunk, jól elkerülve egymást.. :-/


(bocs, és nem egy újabb privátüzenet-gyűjtő vagyok, hanem tényleg érdekel, hogy itt van a rengeteg közösségi oldal, társkeresők, szervezett dolgok, miért nehezebb mégis ismerkedni mint szüleink idejében.. legalább is nekem annak tűnik..)



N

2018. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!