Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány párkeresésnél ha egy nő nem szőrteleníti a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk erről a barátokkal és ők azt mondták, hogy szóba sem állnának olyan nővel aki nem csupasz (nő vagyok, eléggé elszégyeltem magam :D). Ez valóban a tendencia e téren?

2019. nov. 29. 10:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem tendencia, egyéni preferencia.
2019. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat elején én is szedtem. Persze ismerkedés szakaszában nem ez volt a téma (szóval nem tudom, hogy a kedves barátok ezt honnan tudják, netán röntgen-szemük van?) Aztán párom azt mondta, hogy amúgy őt egyáltalán nem zavarja a szőr, sőt jobb is, mint a csupasz. Azóta nem szedem, csak rövidre vágom. Nekem is jobb így.
2019. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%
Pasik miért nem aggódnak ilyenen, miért mindig csak a csicska nők.
2019. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
31%
13: ne aggódj, ha velem akarnak kezdeni, aggódhatnak. Szőrös golyókat normális ember nem vesz a szájába.
2019. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
35%
#14 annyira imádom az akkor nem normális vagy nem ember csajom.
2019. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%

Abszolút hátrány,ez alap,sőt ez is kizáró tényező nálam.

Már a tinik is szőrtelenítenek,ne vicceljünk már.


32F

2019. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%
Legyen nagyon szőrös. 🙂
2019. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Ember a csajod, csak kis csicska. Mert a nők nem szólhatnak semmiért. Úgy kell elfogadni a férfiakat, ahogy a világra lettek kakilva. Szőrösen, büdösen, igénytelenül.
2019. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem hagyja elburjánzani, akkor nem zavar. Ha már minden irányban kilóg a bugyiból az 5 centis szőr, az taszítana. 31/F
2019. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!


Óriási különbség, hogy egy őserdőt hordasz a lábad között, vagy szépen karbantartott szőrzeted van alul.


Az őserdő nálam is kizáró ok lenne. (Most ezt jól értsd: nyilván egy randin nem látom rajtad, de ha eljutunk odáig, és meglátnám, akkor elmenne tőled a kedvem, és több randi biztos nem lenne.)

Alapvetően azt elvárnám, hogy a bikinivonalig ne legyél szőrös, ill. a szeméremajkaid is csupaszok legyenek. Ha ez nem így lenne, az erős hátrány lenne.

A szeméremdombon már nem gond, habár jobb szeretem, ha keskeny leszállópálya van, vagy full csupasz.


Nálam nagyon fontos a nyitottság.

Tehát, ha meg lehet beszélni egy lánnyal, hogy ő nem tudta, hogy nekem mi tetszik, de szívesen változtat a kedvemért, azt értékelem. Meg lehet beszélni azt is, hogy neki milyen igényei vannak e téren velem kapcsolatban, és én is szívesen igazodom ehhez.


Amúgy hány éves vagy, ill. hány évesek a barátaid? Meglepődtél a barátaid véleményén? Vagy csak a kategorikus "szóba sem állnék vele" kitétel lepett meg? És egyébként, párod kedvéért hajlandó lennél változtatni, akár full csupaszra is?

2019. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!