Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány párkeresésnél ha egy nő nem szőrteleníti a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk erről a barátokkal és ők azt mondták, hogy szóba sem állnának olyan nővel aki nem csupasz (nő vagyok, eléggé elszégyeltem magam :D). Ez valóban a tendencia e téren?

2019. nov. 29. 10:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

Sok nagyon 0 ember is írt, szóval kiegészítem, amit írtam.

Genetikailag van egy egészséges mennyiség mindenből, amit a test termel, lásd: a férfiak szőrösebbek.

Ezzel akkor kell tenni valamit, ha kényelmetlen az egyénnék, vagy ha saját, vagy közegészséget veszélyezteti.

Ha valaki brutálisan szőrös, hidd el van olyan genetikájú férfi is, aki kétszer annyira, és hozzá képest az lesz a nőies.

2019. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%

"Ha már minden irányban kilóg a bugyiból az 5 centis szőr, az taszítana."

Engem ez indít be, erre varrj gombot. :D (nálam valahogy beragadt a 80-as/90-es évek üzemmód, pedig akkor még rajtam se nőtt szőr)

2019. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon kiábrándító a punciszőr. Én mindig első szexnél izgulok hogy csupasz legyen a nő alul. Olyan ez mint a kinder tojás bontogatás :D

32/F

2019. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
Ázsiában ez teljesen természetes. Senkit nem zavar.
2019. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggodjatok! Nem mindenki oralozik!Mindig magatokbol indultok ki.
2019. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
A barátomat nem zavarja, és ennek őszintén örülök. Inkább van egy rövidre nyírt szőröm, mint egy kipattogzott, állandóan viszkető és folyamatos (pár naponkénti) karbantartást igénylő szeméremdombom. Hozzáteszem, engem sem zavar az ő szőre, amit a számba veszek, az úgysem szőrös :D
2019. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nemtom,hogy rögtön azzal kezdtek -e ismerkedéskor, meg ebből állapítjátok(-e)meg a szimpátiát, hogy rögtön megmutatjátok a nemiszerveteket egymásnak, vagy hogy pl már rögtön az elején,amikor még közelébe nem vagytok hogy jártok, akkor már is erről kellene beszélgetni, hát én ilyesmit nem gondolnék. De egyébként én arra gondolok, hogy pl kb 50%-ban tetszhet egy csávónak, és 50%-ban nem, ha ilyen, vagy olyan. Tehát nem kell szégyelned magad, úgy állj neki az ismerkedésnek, hogy lehet, hogy pont abba az 50% -ba tartozik, ahogy akinek úgy vagy jó, ha meg amúgy egyébként a másik 50%-be tartozik, és meg tudjátok beszélni, akkor sincs baj, valaki meg pl tehát pont attól lenne csalódott, -gondolom-, ha nem lenne szőrös. Tehát szerintem ne rágd magad ezen. Nekem még nem volt párkapcsolatom, jelenleg egyelőre még nem is szeretnék, csak leírtam ide a véleményemet, hátha hasznos lehet. 18-on felül vagyok már.
2019. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy szerintük a magadnak visszavágott sem megfelelő, csak a teljesen szőrtelenített. Nyilván az igénytelen dzsungel szerintem sem igazán jó, de a visszavágottal mi a baj? Régen nem is szőrtelenítettek az emberek lenn. :D Csak ma divat az, hogy sehol ne legyen rajtad 1 db szőr se mert az ciki és gáz.
2019. nov. 29. 22:23
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz, úgyse nyalnék olyat, akit nem szeretek!


32f, te meg miféle tinikről írsz? Határeset, tudod!

2019. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok hajlandó szőrteleníteni. Rohadt érzékeny a bőröm mindenhol, de nyilván az ember lábon, karon, hónalj stb. leszedi, mert muszáj, de intim területen soha nem fogom. Kipróbáltam többféle módszert is, de nem bírja a bőröm, kivörösödik, begyullad, kipattog, vérzik, minden baja lesz. Úgyhogy ez van, én ezt nem fogom megtenni így és nem érdekel, hogy ki mit gondol. Nyilván nem tetszik mindenkinek, de nekem ebből még soha nem volt problémám.
2019. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!