Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szakított volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szakított volna a barátnőjével, ha lemondja az autóját?

Figyelt kérdés

Nekem egy Skoda Octavia Combi II 2.0 TSI RS van 200 lóerős. Nem öt perc alatt kerestem meg rá a pénzt (igen kölcsönt is vettem fel) imádom a kocsim hisz azért vettem bőr ülések, full fekete belső, karosszéria és ablakok is.

Erre összehozott az élet egy tipikus "kis lánnyal" hogy miért adtál ilyen sok pénzt ezért a sz@#rért? Nem mindenkinek a német trió kell és el is küldtem a második randin.



2019. nov. 30. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Biztos tetszett neki és azért kérdezett rá, hogy mennyibe is került? Nem hencegek az autómmal de igaz autó búza vagyok és nem fogadom el rá az ilyesemi negatív hozzászólásokat mert nekem ez az autó az életem (kölcsönt fizetem rá még 3 évig, minden hétvégén autómosóba viszem és porszívózom). Na megha megvannak a körülmények hozzá akkor szeretek odalépni neki azért kell a 200 lóerő. De ennek ellenére sosem az autómmal kezdem az ismerkedést egy nőnél.
2019. nov. 30. 12:06
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg "autó búza" nem kéne. Remélem naponta imadkozol is hozzá és hetente áldozatot mutatsz be neki.
2019. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Huuu a kocsimra én is ugrok.

Férjnél vagyok, mindenki saját kocsival jár, és már nem is szívesen adom kölcsön, mert mindig lefikazza. Igaz hogy otthagyom, mint a szart, de mindig baja van,és penztemetonek hivja (engem meg DRÁGA szerelmemnek 😆) de nagyon tudok haragudni ilyenkor rá. Tudtam hogy milyen motor van benne, de valamit valamiért. És imádom ezt az autót, úgyhogy aki lefikazza 😡és az enyém se német...

2019. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

te egy igazi szellemi absnicli vagy :D

Autót veszel kitelre???? ember, kitolod és a felét se éri már

Inkább vettél volna egy lakást, a csajnak meg 1 az 1-ben igaza van :D

De sztem a kérdés kamus mert bűzlik

2019. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

jah :)


csak mert nem egy "hülyegyerek" autó ....nem egy bmw mondjuk ami lehet , hogy külsőre szép, de a motorháztető alatt olyan mint egy elhasznált rongyos kiélt k**úrva

2019. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szándékosan szólt be mert érezte hisztis vagy! És így lesz indok nem ismerkedni veled tovább, mert valószínűleg külsőre sem voltál vonzó számára.
2019. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!