Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy normális barátnőt?

Figyelt kérdés
23/F vagyok. Nem volt eddig párkapcsolatom, nem is szerettem volna nagyon eddig és úgy érzem, hogy valahogy nálam mindig úgy alakult, hogy nem is nagyon lett volna esélyem barátnőt találni. Egy kis városban élek, nem nagyon nagy a baráti köröm, inkább csak 1-1 barátommal szoktam hetente 1-2-szer összefutni városban, tehát bulizni nem járok el. Egyetemen olyan szakon voltam, ahol az 50 fős évfolyamból 5 lány ha volt (nyilván abból az 5-ből 1-2 volt a "normális" lány), tehát ott is fiúk között voltam. Most egy másik szakon tanulok, ahol keményen kb. 10-en vagyunk órákon, itt már jobb a lány arány, azonban konkrétan ebből az 5 lányból egy sem tetszik. Hogyan ismerkedjek? Még mielőtt azt mondanátok, hogy tuti csak velem van a baj, a nyáron voltam "randizni" egy lánnyal, akit tinderen ismertem meg és tök jól sikerült, csak nekem annyira nem tetszett a csaj élőben. Nem vagyok csóró, mesterszakra járok, nem szoktam inni, dohányozni is csak napi 1-2 szálat szoktam elszívni. Nálam sokkal proletárabb embereknek is van partnerük, csak valahogy nekem nincs senkim :/
2019. nov. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen lehet ismerkedni például interneten, iskolában a te esetedben egyetemen, munkahelyen, rendezvényeken, vagy elmész sportolni, edzeni valahová, ahol találkozhatsz értelmes és neked tetsző lányokkal is. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2019. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetemen hogyan lehet? Közeli barátom ott sincs, csak a csoporttársaimmal szoktam beszélgetni, de általában csak amíg óráim vannak addig tartózkodom ott, mint a többiek.
2019. nov. 30. 19:01
 3/7 anonim válasza:
0%
én is 23 vagyok bp-i eddig egy kapcsolatom volt az is pár hét. ma már nem eleg hogy jól nézel ki kedves vagy ,és türelmes. sajnos a "van kocsid és zséd"határoz meg
2019. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát most sehogy.
2020. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd annyira komolyan ezt az egészet, ha lesz valami lesz, ha nem nem. Ennek ellenére járj nyitott szemmel, ha megtetszik valaki akkor merj vele kontaktot kialakítani, de ne felejtsd el az elejét, ha lesz valami lesz, ha nem nem és ennyi. Ez csupán azt jelenti, ha lépsz akkor annak lesz e folytatása és nem azt,

hogy nem csinálsz semmit és vagy a magad világában és ha valaki meghódít meghódít,ha nem nem, tehát ezt nem így kell érteni.


Ha így fogod fel lazán tudod kezelni az egészet, ez pedig eléggé vonzóan hat a nőkre, mármint az, ha laza vagy! Nem görcsös és gátlásos.

2020. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinézetre nem tetszenek általában a lányok, vagy a viselkedésük/személyiségük?
2020. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kinézetre, de az általában túlzás.
2020. márc. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!