Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fura, nekem nem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fura, nekem nem tetsző pasik akarnak csak ismerkedni velem, az engem is minősít? Gondolkodjak el, hogy miért tűnök baleknak vagy furànak stb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Igen minősít, mert felszínes pitcsa vagy. Látszik hogy te is csak helyes, menő faszit akarsz magadnak és aki nem annyira izgalmas, vagy unalmas, az nem kell neked. A kutyának se kellene ugye. Milyen lenne, ha te se kellenél soha senkinek, neked milyen érzés lenne, ha minden pasi leszarna és mindenki azt mondaná szar vagy?
2019. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De mindenkinek mást jelent a “ helyes, menő” pasi.
2019. dec. 1. 14:57
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Marhára nem. Van olyan ember aki senkinek nem jön be.
2019. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Milyen lenne a neked tetsző pasi? Milyen az, aki nem tetszik?
2019. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyrészt ízlésben is látom hogy más, de ez a legkisebb problèma, alapból fura dolgokat mond már ahogy közeledni próbàl, nincs humorérzèke inkàbb bizarr, az gyanús ha mondja, hogy nem volt még barátnője... ilyesmik... konkrét pèldàkkal tudnàm csak megmagyaràzni, de azt nem teregetem ki itt.
2019. dec. 1. 15:08
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem jelent semmit, ha ilyenek IS akarnak ismerkedni veled, de ha CSAK ilyenek, akkor azt jelenti, hogy a jobb pasiknak nem jössz be.
2019. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Számodra milyen egy jobb pasi?Mert lehet hogy nem ugyan az, mint nekem.
2019. dec. 1. 15:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2019. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Jaj de szőrszál hasogató itt mindenki.

Kérdező egyszerű a válasz. Ha olyan pasi nem keresi a társaságod aki neked megfelelne akkor vagy rossz körökben mozogsz vagy baj van a kisugárzásoddal/külsőddel/viselkedéseddel. Oka van annak hogy kik keresik a társaságod kik szólítanak le.

Az hogy neked ki szép ki csúnya ki balek ki fura kb mindegy is. A lényeg hogy nem azt a kört vonzod akit szeretnél és ahova szerinted tartozol.

Szerintem érdemes végig gondolni mi lehet ennek az oka és változtatni ha megtaláltad a hibát a rendszerben. Ha sikerül abba az irányba változni ami a számodra tetsző emberek köréhez közelít valószínűbb hogy valakinek abból a körből kelte fel a figyelmét mint ha nem teszel semmit.

2019. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi, ezek itt mind jobban tudják, hogy neked ki tetszik, mint te magad. Sőt ők szeretnék megmondani, ki tetszen neked. :D


Amúgy mindenkit betalálnak az ilyen félbolond pasasok. Ők szerintem mennek oda boldog-boldogtalanhoz. A többi meg jellemzően ide írogatja a nők felszínességét, aztán azt se tudja, miről van szó.

2019. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!