Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fura, nekem nem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fura, nekem nem tetsző pasik akarnak csak ismerkedni velem, az engem is minősít? Gondolkodjak el, hogy miért tűnök baleknak vagy furànak stb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 14:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

1# El tudom képzelni szegény kérdezőt, hogy ilyen alpári pasik környékezik mint amilyen az írásod.

És még esélyt ad az esélyteleneknek.

Nem csodálom hogy te pasiként nem kellesz senkinek sem.

2019. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi a gyanús abban, ha valakinek nem volt még barátnője? Ha mindenki azért hajt el, mert nem volt még senkid, akkor nem lesz senkid. Nem gondoltál bele, hogy talán azért nem volt senkije, mert az előző csajok is pont ugyanígy "furának tartották, hogy nem volt senkije"? Mit csináljon, hazudjon?
2019. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az a gyanús, hogy férfi létére baromi válogatós vagy rossz természetű lehet, hogy 30+ éves koráig semmi se jött össze neki.
2019. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne már gyanús, hogy 30+ éves koráig nem jött össze valakinek valami? :D, akkor mit szólnál a szomszédomhoz, aki nem nőzött szerintem kb életébe soha, bár nem beszéltünk ilyenekről, mert vele nem lehet, de azt hiszem 3-4 évvel idősebb tőlem és nincs nője.

Ő az az igazi kocka féle pasi.

Én meg nem járkáltam soha sehova, meg nincs is manapság nagyon hol ismerkedni, ha nem vagy Bp-i kb.

2019. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Meg igen, beszari pasi voltam világ életembe. Féltem a lányoktól. Mert kiskoromtól kezdve folyton csak kinevettek, megaláztak. Semmi önbizalmam nem lett. Meg már egészen fiatal koromtól láttam, hogy csak a menő, jó pasi kell mindnek. És nem mertem kezdeményezni. És igen, itt vagyok 31 évesen egyedül. Betegen.
2019. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert amit ide leírtál, ilyen gyerekkori szrságokból kialakult fóbiákról, az szerinted normális? :D Ha meg nem mész sehova, majd biztos beszáll hozzád valami fullos nő az ablakon, az az elképzelésed. De persze nyilván erről is a nők tehetnek, ők tiltják meg, hogy kilépj a kis világodból.
2019. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, talán ha 4 évesen nem azt láttam volna, hogy az anyám torkához szegezi a kést a szomszédasszony, mert a retek 15 éves bátyámmal kavart a nő és akkoriba eléggé bolond volt, talán nem féltem volna az emberektől annyira.

Meg minek jártam volna emberek közé, mikor mindenki csak bántani tudott, senkinek egy értelmes szava nem volt hozzám és még meg is aláztak? Mai napig csomószor kinevetnek idegen emberek az úton. És igen, tehetnek róla a nők, mert felszínes szemetek-

2019. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a kérdés, csak az élet más vonatkoztatásában, és férfiként.

Mert van egy olyan tulajdonságod, amit az ilyen férfiak kiszűrnek (jóindulat, jóhiszeműség, nincs önbizalmad, stb.), és ezt használják ki. Szerintem.

2019. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem is anyád a hibás, aki így nevelte a testvéredet is, hogy 15 évesen már a bolond szomszédasszonyt farkalja, hanem a többi vadidegen nő. Gratulálok.
2019. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!