Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem hízok meg és nem növök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hízok meg és nem növök meg vagy nem leszek gazdag akkor nem lesz nekem nekem tetsző csinos barátnőm, csak a kövérek fognak jutni?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 61 kg. Szemüveges eléggé vékony, izomtalan. Egy éve profi edzővel edzek, fehérje port is szedek. Igaz izmom már látszik de valahogy az alkatom még mindig valahogy nagyon vékony.

Kövér nők mindig megtalálnak de basszus miért hiszen én is vékony vagyok, nem illenénk össze.. Fujjjj.....


2019. ápr. 24. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőddel van baj, hanem hogy ekkora paraszt vagy :)
2019. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a kövér nőknek se kellesz.
2019. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. De de, múltkor is volt randim egy kövér nővel a oldalról és utána kérdezte hogy ugye lesz még találkozó, sajnos kövér nőknek kellek....
2019. ápr. 24. 11:29
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

"sajnos kövér nőknek kellek...."


Igen, ez tényleg sajnos, hogy egyáltalán rád néznek.Nem sok eszük van, hogy szóba állnak veled.

2019. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Most miért kell így bánni velem? Nagyon nem az eseteim, de nem is értem miért akarnak tőlem többet nem látják hogy nem Illünk össze....

Miért nektek minden nő típus az esetetek..

2019. ápr. 24. 11:35
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Amíg ennyire le vagy ragadva annál, hogy márpedig neked bombanő kell, addig így jártál.


Az én párom kövér volt, igen. Megmondtam neki, hogy bár nem zavar és nem az én dolgom, de az egészsége miatt egy kicsit gond.

Őt is zavarta a súlya, de végül az én kedvemért nekiállt egy alapos diétának, és nagyon jól halad vele. Eddig -10 kilónál tart.

2019. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6. Nem gondolom hogy a bomba nők az eseteim pl ilyennel már szóba állnék


[link]

2019. ápr. 24. 11:42
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell így bánni veled?! És te hogy beszélsz az embertársaidról?? Nem vagy te különb senkinél hogy ilyet megengedj magadnak. Amíg ilyen vagy, nem érdemelsz nőt.
2019. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha összejössz egy Nádszál Kisasszonnyal, de ő szülés után meghízik, akkor fel is út, le is út?
2019. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9. Nyilván nem de a szexualitást értelemszerűen nem vele fogom megélni
2019. ápr. 24. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!