Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miert van miutan ha net...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van miutan ha net tarskerin elkérik a messenger adatokat hogy nem irnak?

Figyelt kérdés

A face adatlapom nem ismerösnek szinte alig lathato azaz csak pàr köszöntest lat.

Fenykepeket sem.

Irnak hogy messengeren folytatjuk?

Megadom a nevem es irom hogy ne jelöljön be (elvegre idegeneket nem vesz fel normalis ember), de akkor irjon ott. Erre nem irnak.


2019. dec. 2. 07:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Màrmint a netes tàrskerin irnak hogy messengeren folytatjuk? Megadom a faces nevem es onnanstol semmi
2019. dec. 2. 07:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami nem tetszik nekik a facebook oldaladon. Nincsenek sírós meg szerelmes idézetek az idővonaladon? Esetleg folyamatos cicás képek vagy női magazinokból idézetek, stb?
2019. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olyan youtubes videok vannak max. Teljesen közhelyek. Pl x menhely varja a kutyabefogadokat,mentsük meg az erdöket, vagy video pl kocsikrol hogyan ralliznak


Egyàltalàn semmi szemelyest nem lat idegen.

2019. dec. 2. 08:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Tárakeri?


Azt az idióta fejedet! :D

2019. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom: Ilyen nekem is volt már. Pl a tinder képe túl jó volt a nőnek, a Facebook képe meg csalódás. Ilyenkor értelemszerűen már nem írok a nőnek többet. Ezért érdemes pl tinderre is az igazat adni és akkor nem érhet meglepetés.
2019. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A profilképedet láthatja. Lehet,hogy az nem tetszett Neki. De az is lehet,hogy mindentől független az egész, és időközben ismerkedett mással is, ezért felejtős lettél.
2019. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A profilkepem egy vàroskép.


Ismetlem nem lat fenykepeket.

2019. dec. 2. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedek olyannal, akinek ennyire rejtett a Facebookja. Nincs jó tapasztalatom velük, általában nem normálisak. Te ettől lehetsz az, de lehet, hogy másokban is vannak ilyen gondolatok.
2019. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért jó az ha semmi sem publikus. A profilkép legyen at,és valós,lehetőleg aktuális képet mutatva. Én is kizárnám így a továbbiakat.
2019. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pont az ilyenek miatt nem publikus. Akik teljesen idegenek es annyi nincs benne hogy visszairjon hogy mi van miutan elkérte az elèrhetösèget.

Plusz megjàrtam màr pl beteg munkàltatokkal hogy facen keresztül csekkolgatnak meg sorolhatnàm.

2019. dec. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!