Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek a messenger beszélgetésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a messenger beszélgetésnek elutasítás lett a vége?

Figyelt kérdés

Pár napja, csütörtökön egy református, evangélikus közös Istentiszteleten vettem részt. Én evangélikus vagyok, így a református templomba nem szoktam nagyon járni, körülbelül 5 éve voltam ezelőtt. Amikor az Úrvacsorához álltunk sorba magam elé engedtem egy szép lányt. Kiderült, hogy facebookon ismerősöm. Egyszer talán fél éve váltottunk pár szót.


Azon az egyetemi informatika szakon tanul, ahol én végeztem. Most pár hónapja ott vagyok rendszergazda. Tehát lenne közös érdeklődés a valláson kívül is talán.


Tudom, nem a vallás az általános nyitótéma egy messenger beszélgetésben, de most ez adta magát számomra. Meséltem neki, hogy hogyan kerültem az evangélikus közösségbe. Ő is tett utalást, hogy nem mindig volt református. Visszakérdeztem, hogy ő hogyan került oda, de ő erre elhajtott kb. Tudom, lehet túlzottam is megnyíltam neki, és lehet nem várhatom tőle azonnal ugyanezt. Azt mondta, hogy a messengeren nem akar ismerkedni, bár volt olyan utalása miszerint egyáltalán nem.


Ezzel köszönt el tegnap éjjel 11 körül:

https://pastebin[pont]com/dxPeZhfe


Szeretném megpróbálni randira hívni. Nem tudom, hogy van-e így értelme. Én 26/F vagyok. Ő meg a húszas évei elején járó lány.



2019. nov. 2. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Barátom, ez off.

Élőben érdemes megpróbálnod még esetleg.

2019. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, csak annyi, amennyit írt. Most nincs kedve senkihez, van ilyen, hogy tele van az élete és/vagy túl gyors voltál neki. Szerintem ne hívd randira. De esetleg ha lesz valami olyan esemény, ami őt is érdekelheti, akkor pár nap múlva felvetheted, hogy te mész, ha van kedve jöjjön. Ez talán nem annyira riasztóan nyomulós.
2019. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ezt a lányt hagyd


illetve engedd el a messengeren való ismerkedést is (tudom, hogy neked nagyon kényelmes)

2019. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezt erőltetni, nem érdekled.
2019. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerettem volna mindenképp randizni vele, de nem az első sorban akartam volna ezzel nyitni. Gondoltam kicsit megismerem, aztán utána elhívom valamire. Lehet, hogy lett volna lehetőségem élőben összefutnom vele itt-ott, de kicsikét néha rá kellett volna szerveznem, meg lehet azért abban is látta volna az erőltetettséget, vagy, hogy ez őmiatta van, nem tudom, hogy ez mennyire szerencsés, (vagy ez lenne inkább a dolog kulcsa?). Addig, ha nem is tök jól ment a beszélgetés, de erre nem számítottam, hogy így puff elhajt. Csak arra lennék kíváncsi, hogy másnak, hogy megy ez kb. csípőből, és nekem, miért nem sikerül egy randi sem.
2019. nov. 2. 10:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Volt, hogy egyáltalán nem jártam kb. sehova otthonról. Most ugyan van munkahelyem, de férfi kollégákkal vagyok körbevéve, tehát munkahelyi ismerkedés kilőve. Sajnos olyan baráti köreim nincsenek, ahol spontán tudnék összesodródni lányokkal. Azt nem tudom, hogy hogyan lehetne azt elérni, hogyha találkozok egy szimpatikus illetővel, akkor legyen utána több spontán összefutás, közös közeg stb., hogy ne kelljen direktnek lennem, ha nem akarom örökre elengedni.
2019. nov. 2. 10:31
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Na pont ezért utasít el csomó nő bunkón egy pasit.

Mert képtelenek sokan megérteni, hogy valakinek nincs kedve velük éppen ismerkedni.

Megmagyaráznia sem kell miért, zokon venned sem kell, de el ne hívd randira egy ilyen után.

Esetleg ha újra véletlenül összefuttok és van olyan program ötleted, ami érdekelheti, meg tudod neki említeni. De akkor se eröltesd magad rá!

F31

2019. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a magánügyed, hogy te hogy élsz, mi a vágyad, ha az adott nő nem vágyik rád, akkor neked hiába kéne ő..

Senkire nem eröltetheted rá magad..

F31

2019. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyen amúgy se célszerű ismerkedni...
2019. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké, lehet, hogy elsőre nem én lennék az álma. De annak örülnék, ha legalább lenne tényleg normális találkozó stb., hogy egy kicsit láthasson belőlem, és legyen ténylegesen reális esélye mérlegelni, hogy én kellek-e neki. Egy-két találkozó alatt én is rájöhetnék, hogy ő nagyon másféle ember, és nagyon másfelé tart az életben, mint én. De ő is láthatná, hogy esetleg, érdemes velem próbálkoznia. Igazából az zavar, hogy pár szó után, vagy csak simán azután, hogy látott egy csaj, mondja, hogy nem. A pasiknak azt mondják, hogy küzdjenek egy nőért. Na oké, de hogyan, ha kb. még egy találkozásig se lehet eljutni. Vagy, ha küldenék virágot, kedveskedő verset, szerelmes levelet, akkor én vagyok a nyomulós perverz állat...
2019. nov. 2. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!