Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, aki nem tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem tökéletes pasit akar magának?

Figyelt kérdés
Jóképűnek mondott férfi vagyok, rendes, kedves. De nem vagyok milliomos, és nem vagyok kigyúrva. Régebben átlagos, de helyes barátnőim voltak. Most azt tapasztalom, hogy az átlagos külsejű-alkatú-agyi, és anyagi helyzetű nök is elhajtanak a csába, mert a herceget várják. Nem vagyok megsértődve, csak furcsa.

2019. dec. 2. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Tehát akkor minden átlagos lánynak, nőnek kigyúrt, izmos barátja van...én a pl. tömegközlekedésen mást tapasztalatok.
2019. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Mi akadályoz meg abban, hogy mozogj egy kicsit vagy szerezz valamivel több pénzt? Igen, szomorú hogy ezt kell csinálni de manapság egy átlag lányhoz is össze kell szedned magad.


Már ha nem két kategóriával feljebb célzol ugyebár...

2019. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Én a NEKEM tökéletes pasit akarom.
2019. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

#2


A mozgásos rész rendben van, de a több pénzes dolog... Na, a rendszer alapvetően úgy van felépítve, hogy ne nagyon tudj többet szerezni.

2019. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Tökéletes először is nem létezik, de ha létezne, baromi unalmas lenne együtt élni vele. Nekem nem tökéletes a párom, az exeim se voltak azok. Egyiknek se volt lakása, autója, egyiknek se volt pénze, egyik se volt kigyúrva. A környezetemben minden átlagos külsejű-alkatú-agyi, és anyagi helyzetű férfinak van párja.

Véletlenül se gondolkozz el azon, hogy veled lehet a baj.

2019. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Létezik tökéletes, csak szubjektív. Olyan tökéletes nincs, aki mindenkinek tökéletes.
2019. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Mutatsz egy fotót?Kíváncsi lettem😁
2019. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

4# Miért ne lehetne? Nekem is lehetne fusizni meló mellett, valamint a hobbim miatt grafikával is szoktam keresni egy kis extrát.


Ha annyira ezen múlik a dolog, hogy mondjuk nem tudsz elhívni valakit moziba mert nincs pénzed, akkor azért nem nagy dolog előteremteni azt a párezer forintot pluszba.

2019. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

#8


Jó, ilyen piti szinten működik.

2019. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Minden nő olyan pasit keres aki számára tökéletes, ahogy a férfiak is olyan nőt keresnek akik számukra tökéletesek. Nem kell mindenkinek megfelelni, a 2 embernek kell egymásnak megfelelni. Van aki kompromisszumot köt és lejjebb ad a z igényeiből és van aki kitart a végsőkig és önálló életre rendezkedik be.

Régen a házasságnak semmi értelme nem volt család és gyerekek nélkül, a mai világban egyre kevesebb nő akar gyereket szülni, egy szerető társra vágyik akivel leélheti az életét és pont.

2019. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!