Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik egyáltalán a tőkéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán a tőkéletes pár vagy a mai világban akkor lép le a párod amikor akar?

Figyelt kérdés

Most voltam másodszor szerelemes az életenben de az útóbbi az elsőn is túltett.


Előszőr 16-17 éves voltam akkor még nem éreztem azt, hogy nekem szükségem van egy lányra. de egy évre rá annyira beleszerelmesedtem az osztálytársamba, hogy sok időbe telt mire elefeletettem asszem 1 év. Útolag örülök, hogy nem jöttem össze vele, mert borzalmas egy nő lett telei tetkóval stb.


Második pedig pár hete kezdődött egy koncerten, egy nálam 8 évvel fiatalabb lány átlagos külsővel kezdett megfogni, végig táncoltuk az estét, sok tali 7x, sétállás után kezdett hanyagolni nem értettem, pedig ő akart találkozni velem. Én elmondtam mit érzek de ő... annyit mondott nem akar megbántani, azóta nem találkoztunk. Lassan elmúlik az érzés de kicsit szomorú vagyok miatta, mert számomra ő volt az igazi.



Azóta mintha egy részem veszett volna el.



23/F



2018. júl. 18. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes párok nem léteznek, ahogy tökéletes emberek se. Ideális van amit ketten hoztok létre.
2018. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tökéletes pár nem létezik. Intelligens emberek vannak, akik őszinteséggel és törekvéssel képesek normálisan kommunikálni és fenntartani egy kapcsolatot. És igen, a másik fél akkor megy el, amikor akar, ahogy te is. A kérdés az, hogy meg tudjátok-e oldani, hogy ne akarjatok elmenni. A párkapcsolat nem börtön és garanciát sem osztogatnak közben, hogy mindig ott lesz melletted. Tegyél érte!
2018. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan mar. Par hete ismertel meg egy 15 eves gyereklanyt.

Milyen parrol beszelsz? Nem volt a parod, raadasul gyerek.

2018. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagyon hiányzik és annyira rossz érzés, hogy nem látom, nem beszélek vele.
2018. júl. 18. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ő az igazi? Nem is ismered. Vonzódsz hozzá, szerelemes is lehetsz, de nem ő az igazi. Ezt nem tudhatod. Majd találsz mást. Ne rágódj egy ábrándon.
2018. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első kettő írja. Nincs tökéletes pár, nincs tökéletes kapcsolat, nincs tökéletes biztonság. De folyamatos, aktív munkával ki lehet alakítani egy erős, stabil, kiegyensúlyozott, boldog, tartalmas kapcsolatot, anélkül, hogy a másikat kisajátítanánk, korlátoznánk vagy irányítanánk.
2018. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak összességében jobb és szarabb kapcsolatok, ennyi.
2018. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!