Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan teszem ha 30-as férfiként megannyi sérelem és megcsalás, vagy barátzónába tevés után a potenciális, szingli nőkkel (25-35) kerülöm a mindenfajta beszélgetést még munkahelyen is? Hideg vagyok velük, néha talán durva szavakkal is.

Figyelt kérdés
Kétszer megcsaltak, vagy hazudoztak kapcsolatban, vagy papuccsá akartak tenni. Volt sokszor, hogy beszélgettem potenciális nőjelölttel, hetekig, vagy hónapokig. Sokszor azok kerestek, vagy írtak rám. Ha meg nem fejlődött a dolog sehová, rákérdeztem, mert én többet akarok. Erre jött, a jajj, ne rontsd már el a barátságunkat. Volt ilyen sokszor. Azóta elegem lett, mindenhol mindennemű beszélgetést kerülök a nekem tetsző nőkkel, nehogy megint megsérüljek, vagy átverjenek. Sokszor bunkó vagyok velük, és volt olyan is, hogy mivel több éve a cégnél dolgozok, kijött a csinos ellenőr nő. Kötözködött jogtalanul, majd úgy küldtem el, hogy sírva ment ki. Szóval agresszív lettem, de csak ezekkel a nőkkel szemben, minden más emberrel szeretek beszélgetni. Nőgyűlölő lennék egy kicsit?
2019. dec. 3. 21:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a statisztikát honnan szedted? :)

Egyébként az előbb rosszul fogalmaztam: szóval minden nő és férfi gyűlölhetné a másik nemet.


Mindenki túl van nem egy, nem kettő, de nem is három, vagy több szakításon,és tudod senki sem jó kedvéből szakított vagy szakítottak vele. Aztán mégis megrázza magát és keres tovább bízva benne, h most sikerül, és nem bezárja magát a saját haragjába, mint te...

2019. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

#7 Mégis ki a fenét érdekel ez? Attól még a magánéletet nem kéne keverni a munkahelyi, stb. egyébb emberi kapcsolatokkal. Egy random nőnek semmi köze a te szerelmi életedhez, senki nem fogja hibásnak érezni magát, csak mert neked az nem megy.

Azt megértem, ha valaki a csalódásai miatt lemond a kapcsolatokról és semlegesen tekint az ellenkező nemre.. vagy ha kerüli a érzelmi témájú beszélgetést.. de amiről te írsz, az már abnormális nőgyűlöletre vall.. a munkahelyeden lévő nőknek mégis mi köze a te magánéletedhez? Nem érzed gyerekesnek, hogy úgy viselkedsz, mint egy hisztis p@csa, aki összeveszett a párjával és most duzmál és ezt úgy a külvilág nagyrészével?

2019. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmas

F

2019. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
55% Remélem akkor nem anyádnak kuncsorogsz szendvicsért...
2019. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

14: Ennél az elcsépelt anyázásnál eredeteibb nem volt a tarsolyban?

Szépen lassan majd te is rá fogsz eszmélni, hogy a valóság bizony így fest: minél több tapasztalata van a nőkkel egy férfinak, annál inkább kerüli őket. Nem pedig fordítva, ahogy próbáljátok beállítani. Lehet persze egy egész életet is leélni homokba dugott fejjel, de ha rideg valóság az, hogy nem kelletek.

2019. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagy egyedül ezzel kérdező.

Én is kerülöm már őket.

Minimálisra csökkentem a kommunikációt velük, köszönök azt ennyi.

Elegem van az állandó így nem érek rá meg úgy megy amúgy, tanulnom kell, beteg vagyok stb átlátszó lekoptatós dumákból, a megbeszélt találkozók elhalasztásából majd lemondásából, "ő most nem akar összejönni senkivel" de két hét múlva már kapcsolatban van (jobbképű gyerekkel persze), az állandó vissza nem írásokból "elfelejtett visszaírni" persze egész nap aktív es csavok kepeit nem felejtette el lajkolgatni egesz nap.. stb

Egy idő után belefárad az ember, ez van.

2019. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Utolso. Ezt en is lattam amikor sokat faceeztem nok miatt. Irtam nekik, 2 orankent visszairt annyit h aha, igen, nem, talan, hogyne, majd meglatom, stb. Kozben meg szaporodtak a jo pasi ismerosei. Meg persze a pasik kepei alá a likeokat is kuldtek. De nekem be kellett ernem 2 orankent egy sablon 1 szavas valasszal mindig. Aztan ha nem irsz nekik hetekig mert felesleges, akkor megkerdik h mi a baj h mar nem erdeklodsz utanuk. Persze, mint barat, ugy kivancsiak rad.
2019. dec. 4. 10:28
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
Én 30 feletti nő vagyok és annyi csalódást tapasztaltam a férfiaktol, hogy hozzád hasonlóan viselkedem velük. Annyi külömbséggel, hogy én nem agressziv lettem velük szemben, hanem egy nemtörődöm, sunyi érdekember. Ebből nekem még legalább lehet némi hasznom. De te mit érsz az agresszióddal?
2019. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolso/: kb ugyanazt erem el mint te.
2019. dec. 4. 11:28
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
A cégedhez kimenő ellenőr nőnek mégis mi köze van a te magánéleti kudarcaidhoz? Miért őrajta vezeted le? Gyenge jellem vagy...
2019. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!