Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidékiként, nem dumásként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidékiként, nem dumásként, munkábajárósként mégis hol lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Lassan úgy érzem egyedül fogok élni, lassan elkezdem gyűjteni a macskákat..


Magányos farkas típus vagyok, nincs közeli haveri kapcsolatom, és nem ömlenek belőlem a szavak, alacsony is vagyok viszonylag (168).


Munkában nincs lehetőség.


"Hobbi"

Mondjon valaki olyan hobbit, ahova még munka mellett lehet járni (és még ugye haza kell érjek aludni is..), és lehetnek csajok, és lehet ismerkedni.


"utcán"

Hát egy év alatt két ilyen eset volt, hogy nekem szimpatikusnak látszott, korban, magasságban jó, és nem volt tök nagy tömeg, nem látszott hogy rohanna haza/melóbam nem volt gyűrűzve, ...

És persze a válasz nem (hívhatom meg egy ...-ra).


"randiapp"

senki nem válaszol, és csak azok a tömött lányok kapcsolatoznak be, akik egy másik tömött lányt megettek. Bocs, de ha én normál/kicsit sportosabb alkat vagyok, és tudok tenni a kinézetemért, egészségemért, akkor nehogymár nekem ezek közül kelljen párt választani..


"előbb tanuljam meg szeretni magam", "változzak meg", ...

Aki ezt írja, az instant nyeljen fa...ágat.

Ilyen vagyok, elfogadtam magam, pozitívan állok a dolgokhoz tehát nem ezzel van a gond, a gond, hogy alkalmam sincs előadni magam.



Bármi tipp?



2019. dec. 5. 20:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A külsőmet én hiába értékelem, nekem nagyon tetszek :D

(nem hiszem, hogy nagyon rossz lenne, 4-6/10)


A javaslatodat észben tartom, nyílván neked már van tapasztalatod ebben, köszönöm a bölcsességed.

2019. dec. 5. 21:39
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én könyvmoly típusú lány vagyok, de nem ilyesmi férfi az álmom. Két könyvmoly együtt az túlságosan begubózó életmód. Nekem jobb olyan, aki időnként kihúz és felrángat a magam világából. :/
2019. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem két könyvmoly, én gépmoly vagyok inkább :D

Én nem gondolom ennyire beskatulyázva ezeket a dolgokat, nem mindenki ugyanannyira introvertált, minden helyzet más, és lehet, hogy a megfelelő társsal nem csak a gubózás menne.

Azt viszont tényleg kizártnak tartom, hogy egy olyan nő aki nem tud otthon megmaradni az egy otthonülő típusú férfit akarna.

2019. dec. 5. 22:02
 14/19 A kérdező kommentje:

"Hány éves vagy? Mi a munkád?"

<20---x--30>, IT.

2019. dec. 5. 22:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
na, akkor remélhetőleg jól keresel, az nagy előny, ezt kéne domborítani
2019. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Keresned kell a környezetedben olyan hobbit, ahová emberek járnak, és neked is van kedved hozzá. Munka után is bőven van idő, max kevesebbet kockulsz otthon... Ha nem jársz emberek közé, csak az internet marad, ahol egy jó profilkép nélkül lehetetlen csajozni, ráadásul a magasságod miatt sok lány kiesik a lehetőségek közül.
2019. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én a tömegközlekedésen szoktam, mert a munka+utazás annyi időt elvesz, hogy nincs kedvem elmenni sehová. Nem mintha lenne... max cukrászda és kávézó... Meg amúgy sem vagyok/voltam bulizós típus. A munkahelyem pedig tipikus női munkahely, egy férfi van, annak meg családja van.

Sajnos hiába nézek/mosolygok, szinte soha nem jönnek oda a palik, pedig látom rajtuk, hogy akarnak. És sajnos nem mindig van új ember a buszon sem, általában csak a megszokottak, akik szintén munkába vagy iskolába mennek.

2019. dec. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem net, de nem feltétlenül randiapp, inkább fórumok, fb csoportok.

Egyébként aki nincs hasonló helyzetben,az nem fog megérteni. A gyerekem születése előtt úgy nézett ki a napom, hogy bár 8-tól fél 5-ig voltam az irodában, ehhez reggel 6-kor már bezártam magam mögött a kaput, és este 6 után nyitottam ki újra... Vidék, pocsék tömegközlekedés. Akart a halál ezek után mászkálni, bármit is csinálni. Bár eleve én sem voltam az a típus soha.

2019. dec. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hasonloan vagyok aterzem a problemadat .26F
2019. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!