Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha van egy srác akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van egy srác akit nem ismertek személyesen és ő se titeket, de a srácnak bejöttök és szeretne titeket jobban megismerni, de nektek elsőre annyira nem jön be a srác, akkor ennek a srácnak már egyáltalán nincs esélye nálatok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam most lett volna esélye valakinek ilyen felállásban, de eljátszotta. Ahogy adtam volna esélyt, elkezdett idiótán viselkedni.
2019. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon, instán írogatás ismeretleneknek az ultragáz kategória!
2019. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, akkor megpróbálnám én!
2019. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha személyesen nem ismerik egymást, csak egy suliba járnak pl., ahol lehet havonta 1-szer ha találkoznak, akk te mit csinálnál?
2019. dec. 7. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Attol függ milyen passzban vagyok.

Ha epp a magabiztos formamban vagyok vagy van aki tetszik, vagy vagy, akkor nincs esely.


De ha epp szeretethianyos csödtömegnek erzem magam, akkor meg van.

2019. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1


Ezt hogyan lehet így eltolni?


(Csak hogy tanuljunk mások hibájából...)

2019. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nem jön be annak alapból nincs esélye és később se lesz!
2019. dec. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért vannak különböző kategóriák. Van az, aki úgy "nem jön be elsőre", hogy tök normálisan néz ki, ismeretlenül normális, átlagos srácnak tűnik, csak nem fog meg különösebben. Neki simán lehet esélye.

Viszont van az is, aki úgy "nem jön be elsőre", hogy az első pillanattól azt gondolom, hogy előbb halnék meg, minthogy összejöjjek vele, mert mondjuk tetoválás van az arcán, extrém kövér, transznemű vagy hasonlók. Ettől még lehetnek jó emberek és esetleg jó barátok, de a "nem igazán vonz" és a "kifejezetten taszít" között elég nagy a szakadék.

2019. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!