Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves férfiként megszűnt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves férfiként megszűnt az esélyt társat találni? 32 és fél évesen szinte kapkodtak értem a nők, most meg senki. Lehetséges ez, vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
Emlékszem, 32 évesen bárhová bementem, megnéztek a nők, vagyis sok. Szemeztek velem, ha odamentem hozzájuk 5 ből 3 már másnap szívesen eljött velem randizni adott esetben. Volt is egy kedves, aranyos barátnőm, majdnem 7 évig voltam vele. Idén nyáron szakítottunk, ellaposodott a dolog. Én naív, rá egy hónapra megint elkezdtem a társkeresést, ahogy 7 éve. De amit tapasztaltam, az arra enged következtetni, hogy valami nagyon megváltozott. Egy az hogy mára kutya sem néz rám, nincs egy pozitív jel sem, egy megfelelő visszajelzés sem. Ha odamegyek egy 27.32 közötti nőhöz a bárban, 5 per 5 elutasít, vagy kitér a válasz elől, levegőnek néz. Ennyire megváltoztam volna? Na jó, kétoldalt rendesen megritkult a hajam, de elvileg az sármosít is, vannak ráncaim is (nem dohányzom, se nem iszok) és az arcom sem olyan feszes már, de absz szerintem vállalható sármos, sportos (heti 2-3 alkalom) férfi vagyok. Lehet nem vagyok elég nyomulós? De akkor meg az lesz, hogy bunkó és erőszakos vagyok, az sem biztos, hogy annyira jó.
2019. dec. 8. 20:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

Öregebb lettél és ez látszik is rajtad.

Viszont ugyanannál a korosztálynál próbálkozol, akiknél 7 évvel ezelőtt.

Szerinted?

2019. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Senki sem lesz fiatalabb. Melyik az a 30-es, negyvenes férfi aki nem a fiatalabbaknál próbálkozik? 10 ből 1 ha nem, ha csak az ismerősi körömet nézem.
2019. dec. 8. 20:22
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy nyomulsz, nem leszel se vonzóbb, se fiatalabb.

39 évesen mit akarsz te a 27 évesektől?

Honnan tudod, hogy 27 és 32 közti? Elkéred a személyit?

A te korosztályod nem ismerkedik bárokban. Aki igen, az 99%, hogy nős és alkalmi szexre minél fiatalabb csajt keres. Lásd, kapuzárási pánik.

2019. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Kérdés, hol ismerkedik?
2019. dec. 8. 20:26
 5/33 anonim ***** válasza:
26%
Saját korosztálya? Alapból nem lenne baj velük, sok a szép 40 körüli nő, de van egy hátrány, egy pokoli nagy hátrány ami mindent felülír - pontosabban kettő - a gyereke(i) és annak/azoknak biológiai apja. Még a gyerekek, ha elég idősek már (14 vagy több) akkor annyira nem is, de a biológiai fater örökös jelenléte "láthatás" meg ilyenek, csak a bajt hozzák a fejére.
2019. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

"De amit tapasztaltam, az arra enged következtetni, hogy valami nagyon megváltozott."


Megörgedtél közben.

2019. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ahhoz nekem sem volna kedvem, hogy vasárnap délután, amikor nyugisan ül az ember a tv előtt a párjával, és bekopog az ex férje a nőnek, hogy bejönnek 2 órára a gyerekekhez, hogy láthassa. Annyira nem esne jól, ha a másik szobában idegen férfi volna, aki netán még érezne is valamit a volt felesége iránt...A többi 34 feletti nővel, akinek nincs gyerek, ott majd mindig valami gond van, ahogy beszélgettem velük. Kiégtek, életuntak, vagy hisztisek, házisárkányok, macskásak, sorolhatnám. A fiatalabb korosztály java meg nem tekint rád férfiként. Kabaré, mondhatnám így is.
2019. dec. 8. 20:31
 8/33 anonim ***** válasza:
17%

#7


Ráadásul a fater el is halmozza őket mindennel, ő lesz a "menő hétvégi fater" akinél fent lehet lenni 11 óráig meg lehet nézni a szkubidút egész nap, meg sajtoscsipsz is van, meg fogat se kell mosni, te meg a muter "bunkó új barátja" vagy aki "nem vagy az apánk" - kiáltanak fel, semmilyen hatással nem leszel rájuk, bármit teszel vagy a nővel ütközöl, vagy a gyerekeivel, vagy a faterral vagy az anyósoddal. De mindenképpen szopsz.

2019. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Igy jar az aki mem kepes eletben tartani egy kapcsolatot.


Am 39 evesen ne a csitriket hajtsd...

Ennyi idosen gyerektelen no alig akad a korosztalyodban. Szoval az kilove. Vagy marad az h venkujon leszel. Vagy varaz 50-60 eves korosig amikor ujra szabadok a nok mertar kirepultek a gyerekek.

2019. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

De mégis mit vársz?

Igenis sokat számít 7 év, a ritkuló haj és a ráncok.

A 39 éves, szingli, gyerektelen pasikkal szerinted semmi probléma?

Kidobtad a kedves, aranyos barátnőd, mert ráuntál, és 39 évesen a sokkal fiatalabb, gyerektelen, csini csajokkal akartál szórakozni. A te korodban a legtöbb férfi házas, gyerekes, a karrierje dübörög, most van élete csúcsán. Nem ilyenkor jut eszébe mindent felrúgni, mert csajozni akar.

2019. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!