Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves férfiként megszűnt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves férfiként megszűnt az esélyt társat találni? 32 és fél évesen szinte kapkodtak értem a nők, most meg senki. Lehetséges ez, vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
Emlékszem, 32 évesen bárhová bementem, megnéztek a nők, vagyis sok. Szemeztek velem, ha odamentem hozzájuk 5 ből 3 már másnap szívesen eljött velem randizni adott esetben. Volt is egy kedves, aranyos barátnőm, majdnem 7 évig voltam vele. Idén nyáron szakítottunk, ellaposodott a dolog. Én naív, rá egy hónapra megint elkezdtem a társkeresést, ahogy 7 éve. De amit tapasztaltam, az arra enged következtetni, hogy valami nagyon megváltozott. Egy az hogy mára kutya sem néz rám, nincs egy pozitív jel sem, egy megfelelő visszajelzés sem. Ha odamegyek egy 27.32 közötti nőhöz a bárban, 5 per 5 elutasít, vagy kitér a válasz elől, levegőnek néz. Ennyire megváltoztam volna? Na jó, kétoldalt rendesen megritkult a hajam, de elvileg az sármosít is, vannak ráncaim is (nem dohányzom, se nem iszok) és az arcom sem olyan feszes már, de absz szerintem vállalható sármos, sportos (heti 2-3 alkalom) férfi vagyok. Lehet nem vagyok elég nyomulós? De akkor meg az lesz, hogy bunkó és erőszakos vagyok, az sem biztos, hogy annyira jó.
2019. dec. 8. 20:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%
Elárulom neked,hogy a sármos kopaszodó fejeddel,és a ráncaiddal még egy 40+-os jobb külsejű nőnek sem fogsz kelleni,nem még egy fiatalnak.
2019. dec. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
89%

"Ennyire megváltoztam volna?"


Ennyire.Hiába szeretnéd azt hinni, hogy te fiatalodsz és illesz a huszonéves korosztályhoz, ők nem ezt látják.


"Na jó, kétoldalt rendesen megritkult a hajam, de elvileg az sármosít is, vannak ráncaim is (nem dohányzom, se nem iszok) és az arcom sem olyan feszes már, de absz szerintem vállalható sármos, sportos (heti 2-3 alkalom) férfi vagyok."


Már akit sármosít.A legtöbb férfi egy apókának néz ki vele, lehet te is.

Szerinted vállalható vagy, de a huszonévesek szerint nem.Fogadd el, hogy a legjobb éveid elmúltak.

És a 34 feletti macskás nők is lehet azt gondolják rólad, hogy nálad is van némi probléma, mivel se gyereked, se házasságod nem volt.Tehát képtelen vagy elköteleződni egy nő mellett.A 7 éves kapcsolatod semmit nem jelent, mivel komolyabb nem lett belőle, mint a huszonéves korosztálynál is csak járásról van szó ilyen esetekben, tehát te is csak összejártál dugni valakivel 7 évig, amire ráaggattad a párkapcsolat címkét.

Most gondold végig, összejössz valakivel, pár év múlva ráunsz megint, mert "ellaposodott" a kapcsolat.És újra ugyanez lesz, mert komolyabb dolog ebből sem lett.Megint keresni fogsz a még fiatalabb korosztályban, akkor is, ha már te is 50 leszel?Még ráncosabb, kopaszabb, őszebb leszel addigra.Egy ördögi körben találod magad, amiből ilyen hozzáállással sosem lesz kiút.Emiatt találjon téged vonzónak egy jóval fiatalabb nő?Ugyan már királyfi...térj észhez, hogy már nem leszel 20 éves soha többé, akkor sem, ha itt az oldalon a hímneműek ezt szajkózzák.Mert ebben a tévhitben élnek, hogy a férfiak idősebb korukban is csak 20 évesek maradnak.

2019. dec. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
:D szegény
2019. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!