Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves férfiként megszűnt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves férfiként megszűnt az esélyt társat találni? 32 és fél évesen szinte kapkodtak értem a nők, most meg senki. Lehetséges ez, vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
Emlékszem, 32 évesen bárhová bementem, megnéztek a nők, vagyis sok. Szemeztek velem, ha odamentem hozzájuk 5 ből 3 már másnap szívesen eljött velem randizni adott esetben. Volt is egy kedves, aranyos barátnőm, majdnem 7 évig voltam vele. Idén nyáron szakítottunk, ellaposodott a dolog. Én naív, rá egy hónapra megint elkezdtem a társkeresést, ahogy 7 éve. De amit tapasztaltam, az arra enged következtetni, hogy valami nagyon megváltozott. Egy az hogy mára kutya sem néz rám, nincs egy pozitív jel sem, egy megfelelő visszajelzés sem. Ha odamegyek egy 27.32 közötti nőhöz a bárban, 5 per 5 elutasít, vagy kitér a válasz elől, levegőnek néz. Ennyire megváltoztam volna? Na jó, kétoldalt rendesen megritkult a hajam, de elvileg az sármosít is, vannak ráncaim is (nem dohányzom, se nem iszok) és az arcom sem olyan feszes már, de absz szerintem vállalható sármos, sportos (heti 2-3 alkalom) férfi vagyok. Lehet nem vagyok elég nyomulós? De akkor meg az lesz, hogy bunkó és erőszakos vagyok, az sem biztos, hogy annyira jó.
2019. dec. 8. 20:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
ki akart újra csajozni? Közös megegyezés volt, hogy nincs tovább.
2019. dec. 8. 20:46
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
A saját korosztályod nem kell, a fiataloknak meg te nem kellesz. Hát ez nagyon igazságtalan.
2019. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
igen, gyerekkel nem kell (leírták miét). Mi ebben a baj?
2019. dec. 8. 20:59
 14/33 anonim ***** válasza:
93%

"Kiégtek, életuntak, vagy hisztisek, házisárkányok, macskásak, sorolhatnám."


Na igen. Ilyennek látnak téged is a fiatalok.

2019. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. De az miért baj, ha te meg nem kellesz a fiataloknak?
2019. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
látni lehet, de ha nem ilyen az ember...
2019. dec. 8. 21:16
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Valami megváltozott. Te.
2019. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Oké, közös megegyezés volt. Nem muszáj kitérni a részletekre.

De ebben a döntésben vastagon benne volt, hogy te ott akartad folytatni, ahol 32 évesen abbahagytad, belépsz a bárba, és a potenciális férjjelöltet látják benned a fiatal nők, nem a kapu zárási pánikos középkorút.

Nem jött be.


Most az a helyzet, hogy az általad preferált nők átnéznek rajtad, te pedig nem adsz lejjebb az igényekből.

Ebben az esetben el kell fogadni, hogy esetleg évekig is tart, mire találsz olyan lányt, akivel kölcsönös az érdeklődés, és esetleg össze is passzoltok.

Aztán pár év múlva kezdődik minden elölről.

2019. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
16%
Nem valószínű, hogy benned lenne a hiba, 7 év alatt nem változik az ember annyit.. Én idősebb vagyok nálad, de a 30 év körüliek megállnak, sőt megdöbbenésemre még a fiatalabbak is..
2019. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező,hát igen férfiak is oregszenek,ez van. Kell neki másfél év mire megbaratkozol ezzel. Meg elkezded ertekelni a veled egy korú nőket vagy lejjebb adod a szinvonalat. Amugy ha van loved akkor ragadnak azok.Figyelj,ahogy a nők el tudnak menni kozmetikushoz vagy plasztikai mutetre arcfiatalitadrs ugy te is. Ha ez az ára h 32 eves nőt szedj fel akkor hajrá! Nem minden a külső ezt el kene fogadni! Mellesleg megsugom h azok a veled ehykoru nők akiket te lefikazol 20 oneves szeretoket tartanak. Es szuper jot szexelnek! A hudzoneeseknek jók ezek a csajok neked nem.
2019. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!