Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha teljesen egyértelmű, hogy tetszem egy srácnak, de nem jutunk tovább a mosolygásnal?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon néz, mosolygunk egymásra, de még sem történik semmi...

Tény, hogy félénknek tűnik, pontosabban nem, de mindig zavarban van, ha meglát.

Viszont én is ilyen típus vagyok, és már sokszor elterveztem, hogy megszolitom, de egyszerűen sosem sikerül, nem merem.


Hagyjam annyiban inkább az egészet?


24 L


2019. dec. 9. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha elég bátor vagy hozzá, szólítsd meg! Vesztenivalód? Na ugye...
2019. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha mindketten ennyire bátortalanok vagytok, akkor nem lesz ebből semmi. Várj egy másik mosolygósra, aki bátrabb!
2019. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Ebből miért "teljesen egyértelmű"? Én is sok emberre mosolygok, de rohadtul nem azért, mert föl akarom szedni őket...


Miért nem jut eszedbe a jóval egyszerűbb magyarázat, hogy nem akar tőled semmit, csak alapvetően egy kedves ember?

Ennyire ne legyél már öntelt, hogy "aki rám mosolyog annak tetszem".

2019. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt azonnal észre lehet venni. Sok srác csak simán kedves velem, de az más, amikor valaki elpirul, meg keresi a lehetőséget, hogy lásson, stb.

Azért ennyire senki nem hülye, hogy ne lássa. :D

2019. dec. 9. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Naiv vagy kérdező, "ezt azonnal észre lehet venni" hát nem...pedig huszonnégy évesen erre már rá kellett volna, hogy gyere, pl. nekem is tetszik egy munkatársam és fogalma nincs róla pedig elvileg ő is sokat látott nő. Egyszerűen nem veszitek figyelembe, hogy a "pasi séma" a fejetekben nem mindig ad jó tanácsot. Mert sok férfira nem igaz.

Most is jó az esély, hogy árnyékra vetődtél. Ha tetszenél neki, már odament volna hozzád, és nem csak odament volna, hanem jelezte volna ezt másképp.

2019. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát tőlem félni szoktak... Pl volt olyan is, aki szintén mindig csak mosolygott rám, aztán egyszer Tinderen egymásba botlottunk, és utána már írogatott rendesen...
2019. dec. 9. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan már.

Ha már félénkség akkor én lehetnék az illusztráció.

Ha tetszik egy lány, akkor szinte már ledermedek. Mint a kecske akit, ha megijesztenek bemerevedik.

Nem akar magából hülyét csinálni, mert félénk. De ha valamelyikőtök nyitna, akkor oldódna a szorongás. Persze ne csapj bele egyből a lecsóba, mert elijeszted, vagy szívrohamot kap, elájul bármi. :DD

2019. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy hogyan nyissak? :D
2019. dec. 9. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
dolgoztok, vagy iskolába jártok?
2019. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dolgozunk, de nem egy cégnél.
2019. dec. 9. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!