Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoltam be egy beszélgetést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoltam be egy beszélgetést, ezt ki hogy értelmezi? Első kommentben majd kifejtem. De egyértelmű nem?

Figyelt kérdés

hm

én irei maffiára szoktattam a gyereket

meg majkát is hallgattunk xD

és ő ilyen szarokat nézettt

ez a hej vargáné meg ilyenek

és rászoktattam a disney mesékre

mármint van az a vionna vagy mi az bejött neki

de a herculest utálta

pocahontas

is szerette

gondolom mert barna a hajuk



2018. dec. 8. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokan mondták már, hogy értelmes vagyok, de ebből én képtelen vagyok bármit is kihámozni. 😶
2018. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szóval a lány 26, neten ismertem meg, nagyon tetszik mind külsőleg mind belsőleg de.......ezek szerint van egy gyereke? Se adatlapon se eddig nem mondta írta. NEm gáz, csak mondjuk nem túl őszinte. Imádom a gyerekeket. De ahogy eddig megismertem az úgy a gyerekkel nem teljesen okés. Egy gyereknek van apja is, aztán ha él és legyen így , elég baj forrás...

Lát rá valaki esélyt,hogy nem a lány gyereke?

Szerintetek nem illő közölni? Legesleg elején?

2018. dec. 8. 22:12
 3/14 The pale emperor ***** válasza:
88%
Jézusom...ez a csaj olyan sötét mint az Isten nyila...
2018. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne haragudj de annál, hogy egy szót nem tud helyesen leírni, egy intelligens megnyilvánulása sincs és fogalmad sincs mi a francot akar mondani még az is jobb ha van egy gyereke.. :D
2018. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És per pill szakdolgozatot ír....szóval (diplomás lesz elég nagy eséllyel).
2018. dec. 8. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
remelem, nem a gyereke. a gyerek(?) erdekeben.
2018. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj.. Az ilyesmit nyilván illő közölni és ahelyett, hogy találgatsz sokkal tisztábban látnál, ha szimplán rákérdezel nála amikor beszélgettek. Az emberek rossz szokása a találgatás és a elméletek szövögetése amivel saját magukat stresszelik és pazarolják az idejüket.
2018. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezz rá.


Akár a kistestvére is lehet, de ezt csak akkor tudod meg, ha megkérdezed.

2018. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
A legegyszerűbb, ha találgatás helyett megkérdezed, hogy van-e gyereke, mert te úgy vetted ki abból, amiket írt neked, hogy van.
2018. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
tutti, hogy az ő kicsinye =)
2018. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!