Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz normális barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz normális barátom, aki megbecsül?

Figyelt kérdés

21 éves leszek. Nemrég dobtak ki egy másfél éves kapcsolat után, mert túl sok volt exemnek a szeretet, amit adtam és visszafele is igényeltem.

Igaza van, tényleg sok. Iszonyatos szeretethiányom van. Én az a típusú barátnő vagyok akivel ellehet menni hétvégén bulizni, kocsmázni, koncertre, bármilyen laza programra, de ezen felül igénylem a bújást, törődést, puszilgatást, romantikát is. Ez eddig minden exemnek sok volt... Én már rettentően unom ezt, hogy mindig vége, x idő múlva jön valaki, megint beleszeretni, tervezni vele, és megint vége. Én egy ember mellett szeretnék lenni a lehető leghosszabb távon, idővel összeköltözni, örökbefogadni valami állatkát és élni boldogan az életünket. Nem vagyok unalmas, minden hétvégén szeretek eljárkálni valahova, rengeteg barátom van, imádom a munkahelyem, több hobbim is van, járok koncertekre, fesztiválokra, szeretek edzeni, de ha kapcsolatban vagyok akkor szeretek szeretve lenni. Nem egy Ryan Goslingot várok. Valakit várok, akitől kölcsönösen azt kapom, amit én adok neki.

Mert én szeretek meglepiből főzni, titokban kimenné elé a munkahelyére és akár meglepni egy üdítővel (vagy amit szeret), venni apróságokat neki szó nélkül, bújni és puszilgatni, dícsérni, bókolni, motiválni, tervezni együtt, közösen főzni, mozizni, filmezni, szexben is kipróbálni mindent amit a másik akar...

Tehát én is romantikus típus vagyok, de egyszerűen bármit teszek, kiteszem szívem lelkem valakiért, mindig megun. Mindig megijednek, hogy basszus, ez a csaj tényleg nem lazán tervezi a kapcsolatot... Sosem mentek az egyéjszakás dolgok, mindig elkezdek kötődni az illetőhöz egy idő után, próbáltam már. Nekem a szex érzelmi alapon megy, nem tudok csak úgy dugni, aztán hazamenni.


Tényleg velem van a gond? Exem mellett az utolsó 3 hónapban pszichológushoz is mentem, mert folyamatosan azt kaptam tőle, hogy túl ragaszkodó és kötődő típus vagyok, biztos gyerekkori trauma, menjek szakemberhez. Igen, lehet van benne valami, édesapám 8 éves koromban lelépett, 18 éves koromban meghalt, anyukám pszichiátrián volt éveket kezelve mert szuicid hajlamai voltak, tesómék külföldön, kvázi elég egyedül nőttem fel. Próbálom megtalálni a problémáim gyökereit, de szerintetek is itt velem van a gond?


2019. dec. 10. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Jesszusss mintha 51 éves lennél.... Majd 10 év múlva aggódj ezen
2019. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Veled semmi gond. Mintha magamról olvasnék. Szerintem pont az, hogy túl jó vagy. Ami nagyon ritka és olyat érdemelsz, aki megbecsül. Sajnos sok fiú szereti a játszmákat ilyen korban, tudod, olyat, aki nehezen kapható. És ezt úgy értem, hogy akkor is nehezen kapható, ha már pl. kapcsolatban vannak, nem arra értem, hogy te azért, mert odaadó vagy, könnyen kapható.


Persze ez a gyerekkorod stb. miatt érhetőt, hogy szeretethiány. Nem kell változnod, egy nagyon picikét esetleg lazábban kezeld a dolgokat és ennyi. :)


Remélem találsz valakit, aki olyan, mint te, és csak azért mert szeretethiányod van, nem éred be olyannal, aki nem fektet a kapcsolatba annyi energiát, mint te. Sok sikert csajszi!♥

2019. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
nem, nem lesz, míg a gyökereket veszed észre.
2019. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ezzel semmi gond, csak meg kell találni azt a srácot aki hasonló gondolkodású.
2019. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
21 évesen még nagyon túlizgulod a dolgokat. Az élet nem csak a párkapcsolatról szól egyáltalán. Kölcsönösség meg ilyen értelemben sohasem lesz!
2019. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nincs veled gond szerintem. Csak ne úgy állj hozzá a dolgokhoz, hogy "én adok neki valamit cserébe ő majd ezt meg azt fogja...". Bele kell törődnöd abba, hogy egyes emberek nem fognak neked semmit sem adni neked semmiért cserébe. Szokj hozzá, hogy azért legyél jó másokkal, mert ilyen vagy és ne azért, mert "ő majd ad valamit cserébe".
2019. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Olyan barátaid lesznek, amilyet választol, és eddig is olyanok voltak.
2019. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Veled van a gond. De ezt most szemetkedes nelkul mondom!

Nagyon bajos, amit csinalsz, de megfolytod a partnereidet es ezert ido utan radunnak, szakitanak.

NAGYON sok elvarasod van felejuk, hogy ha te ezt meg azt nyujtod es csinalsz, akkor elvarod, hogy ok ezt meg azt nyujtsak/csinaljanak. Ezzel van a baj!!!


Azzal nincs gond, hogy szeretsz nekik adni, es sokat adsz, azzal van a gond, hogy elvarod, hogy viszonozzak olyan formaban, ami szerinted elfogadhato. Ezen a pasik besokallnak es ezert tipliznek.

2019. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Rockarc ***** válasza:
66%

Ket okbol szoktak a ferfiak lelepni, amikor nem strigula voltal nekik. Az egyik, hogy tenyleg unalmas vagy. Ezalatt nem azt kell erteni, hogy nincs semmi eleted es nem csinalsz izgalmas dolgokat, hanem azt, hogy szamara dogunalmas dolgokat csinalsz.


A masik pedig, amikor elkezdik oket baratnokent kezelni. Tudd, hogy mi az amit a baratoddal erdemes csinalni, megbeszelni, es mi az, amit inkabb a baratnoddel. Igy mindketten levegohoz juttok egy kapcsolatban es nem nyomod agyon a masikat.


Amugy nem hiszem, hogy kulonosebb gond lenne veled, csak erettebben gondolkodsz a korosztalyodnal. A nok meg amugy is legalabb 2 evvel beelozik a fiukat. Idovel beernek, de addig te is keresgelhetsz 1-2 evvel idosebbek kozott. Es nem kell 21 evesen megtalalni az eleted parjat. Az is raer meg, addig probalkozz, tapasztalj, sirj es nevess, legy ember. Mashogy fogod latni a vilagot es a problemakat is, amikor kesobb szembejonnek es nem okoz akkora lelki torest, ha kirugnak a munkahelyedrol es masikat keresel, mert tudod, hogy vannak az eletben ennel nagyobb problemak is. Ne akard meguszni a fajdalmat, az is az elethez tartozik, es sokkal tobbet formal rajtad, mint gondolnad.


43F

2019. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 peca1000 ***** válasza:
72%

Túlságosan rámászol a másikra, és állandó tutujgatásra, romantikára vágysz, ez nem normális, hanem beteges.


Persze hogy ez sok, elijeszted szerencsétlen fiúkat magad mellől.


Fogj vissza egy kicsit :)

2019. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!