Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 fölötti nőnek már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölötti nőnek már tényleg lehetetlen normális pasit találnia, még akkor is ha nincs gyerek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nincs gyerekem, mert ha az lenne, akkor végképp lehetetlen lenne társat találni ebben a korban. A férfiak nagyon lenézőek a gyerekes nőkkel ha társkeresésről van szó (bezzeg amikor a népességfogyásról, akkor meg a nőket hibáztatja mindenki, hogy miért nem szülnek)

Viszont még gyerek nélkül is, normális pasit találni már képtelenség. Egyrészt a normálisak azok már elkeltek, másrészt meg sokan már a fiatalabb nőkre hajtanak, mert friss husi meg jajj már biztos meg akar állapodni egy 30 fölötti, azok elől már menekülni kell. Ilyen az alapvető hozzáállás. Legfeljebb ha nincs ló jó a szamár is alapon ingyen dugó pajtinak jó lennék önkielégítés helyett, de ennyi.

Más is így tapasztalja, vagy csak engem idegesít ez a jelenség ennyire?


2019. dec. 9. 17:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%

Nem unjátok még?

Egy lúzer pasi újabb kérdése, aki valami másik dimenzióban él.

2019. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%

Ez attól is függ, neked mik az elvárásaid?

Nekem pl 50-es férfiként álom lenne egy harmincas nő. Még akkor is, ha meg akar állapodni. 😎

2019. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%

Igen, jobb a fiatalabb nő általában, mert könnyebb lenyűgözni és frisebb.

Ettől még vannak férfiak akiknek célzottan az idősebb nők tetszenek, de ez elég ritka.

2019. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak egy kicsit kevesebb lenne a hiszti, tök szívesen randiznék veled.
2019. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 LazyJones ***** válasza:
86%
Ismerősöm 41 évesen találta meg a férjét, és teljesen korrekt a pasas.
2019. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%
De van 30 felett normális férfi. Épp csak barátzónás nálad, vagy "Nincs veled semmi baj, de nem vagy az esetem"-et tolsz neki. 32F
2019. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
19%
Az szokott a baj lenni a 30 fölötti nőkkel, hogy olyan férfiakra pályáznak, aki náluk sokkal fiatalabb és szebb nőket is megkaphatnak. Ha képes vagy megérteni, vagy jobban mondva, inkább beletörődni, hogy az a korszak elmúlt, amikor a legjobb pasik között válogathattál, akkor simán lehet párod, majd férjed.
2019. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hasonló cipőben járok én is.31 éves nő vagyok. Nagyon jó munkám van, önálló vagyok teljesen, sokat adok a külsőmre is és nem tartom magam hülyének sem. De lassan már eljutok arra a szintre, amikor szinte senkivel nem tudok ismerkedni. mert a társkereső oldalak sajnos reménytelenek. szórakozni már nemigen járok ,máshol pedig nem igazán tudok ismerkedni. Nyilván vannak nekem is elvárásaim, de nem viszem túlzásba és hajlandó lennék kompromisszumokat is kötni
2019. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

"Nekem pl 50-es férfiként álom lenne egy harmincas nő. "


Gondolom, nem 20 évvel idősebbre gondolt :D Nem papát keres.

2019. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"aki náluk sokkal fiatalabb és szebb nőket is megkaphatnak. "


És egy szép, fiatal, okos, sikeres nő mégis minek ismerkedjen idősebb pasikkal ? :D

EZt valahogy mindig elfelejtik itt. Ahhoz a felső tízezerhez kéne tartozni.

2019. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!