Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz normális barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz normális barátom, aki megbecsül?

Figyelt kérdés

21 éves leszek. Nemrég dobtak ki egy másfél éves kapcsolat után, mert túl sok volt exemnek a szeretet, amit adtam és visszafele is igényeltem.

Igaza van, tényleg sok. Iszonyatos szeretethiányom van. Én az a típusú barátnő vagyok akivel ellehet menni hétvégén bulizni, kocsmázni, koncertre, bármilyen laza programra, de ezen felül igénylem a bújást, törődést, puszilgatást, romantikát is. Ez eddig minden exemnek sok volt... Én már rettentően unom ezt, hogy mindig vége, x idő múlva jön valaki, megint beleszeretni, tervezni vele, és megint vége. Én egy ember mellett szeretnék lenni a lehető leghosszabb távon, idővel összeköltözni, örökbefogadni valami állatkát és élni boldogan az életünket. Nem vagyok unalmas, minden hétvégén szeretek eljárkálni valahova, rengeteg barátom van, imádom a munkahelyem, több hobbim is van, járok koncertekre, fesztiválokra, szeretek edzeni, de ha kapcsolatban vagyok akkor szeretek szeretve lenni. Nem egy Ryan Goslingot várok. Valakit várok, akitől kölcsönösen azt kapom, amit én adok neki.

Mert én szeretek meglepiből főzni, titokban kimenné elé a munkahelyére és akár meglepni egy üdítővel (vagy amit szeret), venni apróságokat neki szó nélkül, bújni és puszilgatni, dícsérni, bókolni, motiválni, tervezni együtt, közösen főzni, mozizni, filmezni, szexben is kipróbálni mindent amit a másik akar...

Tehát én is romantikus típus vagyok, de egyszerűen bármit teszek, kiteszem szívem lelkem valakiért, mindig megun. Mindig megijednek, hogy basszus, ez a csaj tényleg nem lazán tervezi a kapcsolatot... Sosem mentek az egyéjszakás dolgok, mindig elkezdek kötődni az illetőhöz egy idő után, próbáltam már. Nekem a szex érzelmi alapon megy, nem tudok csak úgy dugni, aztán hazamenni.


Tényleg velem van a gond? Exem mellett az utolsó 3 hónapban pszichológushoz is mentem, mert folyamatosan azt kaptam tőle, hogy túl ragaszkodó és kötődő típus vagyok, biztos gyerekkori trauma, menjek szakemberhez. Igen, lehet van benne valami, édesapám 8 éves koromban lelépett, 18 éves koromban meghalt, anyukám pszichiátrián volt éveket kezelve mert szuicid hajlamai voltak, tesómék külföldön, kvázi elég egyedül nőttem fel. Próbálom megtalálni a problémáim gyökereit, de szerintetek is itt velem van a gond?


2019. dec. 10. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
En csajom is ilyen neha, es en is szolok neki ritkan, hogy nyugi picit lajtosabban. Ertem en hogy jo csaj vagy meg laza, de azert nem jo megfojtani sem a masikat. Kicsit vegyel visszabb.
2019. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú,rendes csaj lehetsz ha így van,de tudod van a duma az x faktorban is,a kevesebb néha több,ne add ki így magad,azzal saját magad is törékenyebbé teszed..
2019. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Álmaim nője lennél, ha fiatalabb lennék vagy 20 évvel. De sajnos lemaradtam rólad :-(

48+Ffi

2019. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Válassz olyat, akivel passzolsz. Ennyi. Amiket leírtál, bejönnek és kétlem, hogy egyedül nekem.
2019. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%

Atya isten de megérintett amiket magadról írtál. Nekem Te volnál a nagybetűs boldogság. Én férfiként szenvedek ugyanezek HIÁNYÁTÓL amiket leírtál. Határtalan szeretetéhség van bennem amivel képtelen vagyok már együtt élni. Volt valaki akiért bármit megtettem volna de nem értékelte. Azt érzem hogy nem vagyok méltó arra hogy szeressenek és férfiként tekintsenek rám....

Pokolian szenvedek.... Bárcsak lenne valakim aki úgy áll hozzám ahogy leírtad magadról....

2019. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kötődési problémáid vannak, ami a családi háttereddel érthető.

Lehet egy hasonlóval jól kiegészítenétek egymást, de lehet még nehezebb lenne úgy.


Kisállaton gondolkodtál? Olyan, akit egész nap lehet babusgatni? Valami tipikus öleb.

Azt a sok szeretetet, ami egy átlagos férfinak már terhes részben átvállalná a kutya.

2019. dec. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy kicsit nevetséges, hogy végigolvasva a kommenteket most "fikázza" a többség azt aki magát törődőnek és érzelmesnek mutatja be, közben meg minden 3. kérdés arról szól hogy "nincs ilyen nő?".


Én igazából megértem, amit a kérdező mond. Manapság rámennek erre a "kicsit kapcsolat, kicsit nem" dologra, mondjuk rá barátság extrákkal dolog, ha meg nem működik akkor gyorsan pattan mind a 2 fél, ahelyett hogy tenne is valamit.


Amúgy aki azt írta, hogy "fogadd el hogy a másik nem ilyen". Neked még biztos nem volt kapcsolatod, ahol legalább annyit tettél volna bele mint a másik vagy többet. Tudod milyen rossz az amikor mondjuk azon gondolkodsz hogyan tudod megoldani a találkozót, a másik meg mondjuk leszarja és beszervez egy 4 órás programot, vagy játszik a telefonon? Ezt kinek kellene elviselni? Ha te csak adsz és adsz, az előbb utóbb kicsapódik, hogy felesleges.


Az állatkával pedig azért nem értek egyet, mert láttam már pár ilyen embert... NE VEGYÉL EGYEDÜL ÁLLATOT! kérlek. Igaz, hogy ő mindig ott lesz, de a másik ha nem olyan "nem is érdekel" a dolog, akkor hamar elege lesz. Lesz egy kutyád/macskád és azt dajkálod, fényképezgeted arról beszélsz, ő a legfontosabb. Lehet egy olyan embernek mint akire NEM TE VÁGYSZ ez oké, mert nem is érdekled, de valaki aki téged akar annak frusztráló lesz hallgatni vagy figyelni hogy egyből az állat az első.

2019. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

Még egy két sort elfelejtettem:)


A probléma nem biztos, hogy veled van inkább most nem ez az elfogadott. Ma az a helyzet hogy neten 2 perc alatt találsz olyan embert aki megfektet és van aki vevő is erre(tinder). Ilyen alapon meg, hova kötődjön a többség főleg, hogy egymásból ölik ki az egészet.


Szerintem ha ügyes vagy, és van 1 picit szerencséd találsz egy olyan embert akit boldoggá fogsz tenni így ahogy vagy, de ehhez ügyesen kell választani egy olyan embert aki picit érzelmesebb, vagy jól esnek neki ezek a dolgok.


Ha sikerül valami, vagy lenne valami változás örülnék ha írnál bármilyen formában:)

2019. dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyreszt. Leteznek olyanok hogy szeretetnyelvek. 5 típus van, egy embernek több is lehet.


Erdemes tisztaban lenned mind a sajat mind a párod szeretetnyelvével. Pl amit leirtal sztem neked az érintés és az ajándékok a nyelved. Velem kva sz@rul működne egy kapcsolatod, mert én minőségi idő es szívesség nyelvű vagyok. Nekem közös élmények kellenek, atbeszélgetett ejszakak. meg ha mellettem van az illeto a bajban es segit vagy legalabb igyekszik. Nem hogy random meglepjen meg babusgasson, akk tényleg vegyen kutyát :) ha a partnernek ez kell akk benne vagyok de nekem alapbol nem szempont


Masreszt, 2 dolog. Apukad elment mikor gyerek voltal. Lanyok esetén ez szokott ilyet okozni mint nalad. Tényleg megfojtod szegeny parjaid.


Szoktad-e kerdezgetni hogy "de ugye velem maradsz? De ugye együtt leszünk még x év múlva?"


Csakmert minek tervetel hosszutavra ha meg ezeket kérdezgeted? Ezzel azt uzened nekik hogy nem bizol bennük. Es azért évek alatt en is elfaradnék meg elmenne a kedvem. Minek legyek ott ahol el se hiszi hogy szeretem?


Amugy:

Nagynenem 37 ev, 3 gyerek es 4 unoka után vált el 58 evesen. Ennyit a tervetesrol


Ismerek olyan párt akik 7 éve vannak együtt es egyik se vágta rá hogy együtt maradnak-e. Semmi sincs kőbe vésve. Nyugi. Haladj az életben a joisten majd melléd tolja az utitarsakat.

2019. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#17: "Amúgy kicsit nevetséges, hogy végigolvasva a kommenteket most "fikázza" a többség azt aki magát törődőnek és érzelmesnek mutatja be, közben meg minden 3. kérdés arról szól hogy "nincs ilyen nő?"."


Adom. De, ez itt így megy. A srácok is megkapják, hogy nem normálisak, ha leírják, hogy normálisak és nem kellenek senkinek.

2019. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!