Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz nőként vágyhatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nőként vágyhatok egy számomra vonzó, helyes pasira vagy inkább megalkuvónak kell lennem és beérni olyannal, aki számomra semleges?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki udvarol nekem ,sajnos nagyon nehezen fogadom, nem vagyok valami közvetlen vele. :( természetesen nem szándékos a távolságtartásom, inkább félénk vagyok. Egyszerűen annyira nincs tapasztalatom férfiak terén, hogy tele vagyok gátlásokkal és nem tudok közvetlen lenni, ráadásul az illető számomra elérhetetlen kategória, tapasztalt férfi, nem is értem mit akar tőlem...


26N, 30F



2019. dec. 11. 18:05
1 2
 11/11 Rockarc ***** válasza:

Nem kell felni, valszeg tudja, hogy visszahuzodo vagy. Azt nyugodtan kozolheted vele, hogy benned lassan alakulnak ki erzelmek, akkor o is tudja, hogy mire szamithat, es nem azon kattog, hogy a 3. randin agynak dontson, vagy sem. Nyilvan nem fogja mindenki megvarni, amig kozel engeded magadhoz. Minden ember mas. De ezt majd o eldonti, hogy van-e turelme arra, hogy feloldodj, vagy sem.


43F

2019. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!