Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek nemis kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek nemis kell a romantika?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket és méllyen el szomorít amit látok:

A nők kiröhögik azt akinek mély érzelmei vannak. Nekik nem kell olyan férfi aki szerenádot adna a nőnek vagy aki verseket ír vagy ékes szóló lenne a nővel.


2019. dec. 11. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez a romantika.
2019. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Ezeknek is megvan a helye. Ezt is lehet vonzóan és taszítóan is csinálni.

Én például két hete kaptam egy gyönyörű verset a barátomtól, és már John Keats-et is idézet nekem, amikor Rómában voltunk és megnéztük többek közt a költő sírját is.

De ha egy idegen leül mellém egy vonaton, és elkezd hölgyemezni, majd felmond egy négy soros rémséget, az nem romantikus, hanem kétségbe esett és kicsit elrettentő is.

22/L

2019. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Általánosítás..
2019. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Mély érzelmek=hiszti?

Romamtika=megdugás előtti színjáték


A páromtól mindkettőt örömmel fogadom, mert tudom, hogy szívből jön és nem manipuláció a célja. Egy idegentől pedig vagy manipuláció vagy ideggyengeség egy másik idegen felé így belemenni a sűrűjébe.


Másrészt szerenádot admi meg verset írni pont hogy a látszatromantika kategória. Egy szar giccs. Az igazi romantika a gyertyafényes közös fürdésnél, az érzéki masszázsnál, az apró meglepetéseknél és a személyre szabott kedvességeknél kezdődik, nem az arcpirítóan gáz helyzeteknél, amit a benne lévők nem tudnak meghitten megélni, mert a külvilágnak szól

2019. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

4, sírok a röhögéstől! Közös fürdés meg gyertyafényes vacsora 😂😂

Örülök ha este nyugodtan tudok aludni, annyit dolgozom hogy a fürdés is sokszor nehezemre esik. A romantika egyáltalán nem az amit te írsz. A közös fürdés inkább szex előtti, utáni bemelegítő vagy levezető.


Egy szerelmes vers nagyon is romantikus, főleg ha szívből jön és saját. Ez az egy ami nem a külvilágnak szól, hanem annak a másik személynek akit szeretsz....


Pontozzatok le nyugodtan!

F

2019. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Az érzelgősseg nem romantika.
2019. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

"A romantika egyáltalán nem az amit te írsz."


Neki ez romantikus, neked nem. Nem sok ész kell, hogy megértsd.

2019. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a romantikus ha a másik tudja és érzi hogy nekem mi az. Volt olyan ex aki verseket irt meg szerenadot akart adni, amitol nekem kihullana a hajam mert kinos meg nagyon nem. De ha pl egy faradt nap utan keszul ram, foz nekem, vesz csokit csak h jo legyen nekem, az szamomra romantikus. Szoval a romantika szemelyre szabott, a kerdezonek csak talalnia kell vkit akivel egy hullamhosszon vannak ... Vagy igazodnia a valasztottjahoz
2019. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem nagyon.Nincs rá igény,felgyorsult a világ.Ma a társkeresés olyan mintha elmennél vásárolni,leveszed a polcról a kész árut.
2019. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
És a verseidet is ugyanilyen helyesírással írod, kérdező???
2019. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!