Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki normális kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki normális kapcsolatot szeretne akkor hátrány ha a fiú a lánnyal kedves, és szereti őt?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam azt hogyha valaki bunkó az sokkal sikeresebb a lányoknál. Eleinte nem akartam elhinni, de már kezdek rájönni hogy van benne valami.

Tudom hogy a mai világban hihetetlen az ha valaki normális párkapcsolatot szeretne, én is azt szeretnék. De hiába tűnik rendesnek egy lány élőben, aztán egy idő után eltűnik, nem ír vissza. És kezdek rájönni hogy lehet az a baj hogy én rendes vagyok velük, és nem használom ki őket.

Ha én nem vagyok bunkó, nem a szexre hajtok akkor sosem lesz barátnőm? Vagy azért még vannak normális értékrenddel rendelkező lányok?:)


2019. dec. 11. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8as nem vagyok nő. Férfi vagyok közelebb az 50 hez. És 3 hosszúnak mondható kapcsolatom volt és nagyon sok "románcom". És bizony nem vagyok a legjóképűbb pasi. Azt írod csak jóképű pasiknak működik. Dehogyis. Ha egy nem jóképű pasinak férfiasan nincs esélye akkor az nélkül még ammyi se. Az lehet, hogy több elutasítást fog kapni de visszahúzódva az életben sosem lesz senkije. Mert azért a szépség is relatív. Ha csak nem quasimido akkor valakinek csak tetszik ill. legalább nem ellenszenves és ehhez a férfiasság, magabiztosság adhatja a szükséges pluszt. Ismered a mondást, a férfi elég ha egy fokkal szebb az ördögnél. De férfi legyen. Én ezt látom a környezetemben. Igen ez nélkül is össze lehet jönni valakivel ha adottak a körülmények pl ha egy munkahelyen dolgoztok és megismeritek egymást és idővel kialakul a vonzalom stb. De hódítani biztos nem. És igen, minden ember más de nagyjából nők ugyanúgy működnek (pasik is) de viszont konkrét szöveget stb nem tudsz kialakitani amit ha lemondssz bárhol akkor meglesz a nő. Ilyen nincs, csupán az irányt kell követni de hozzá igazítani a cselekvést az adott helyzethez.. Te írtad, hogy nem írok konkrétumot ezért írtam feljebb amit írtam.
2019. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


"Férfiaktól azért kevésbé hallani, hogy a felkínálkozó lehetőségeket kirugdossák az ágyból..."


Igen, ez így van, de én most szigorúan arról beszéltem, ha kapcsolatot szeretnék a nőtől. Most őszintén, férfi szemszögből, ha felkínálkozik egy nő, azt komolyan lehet venni? Egyáltalán nem. Ha nekem felkynálkozik első alkalommal, másnak is ilyen könnyen felkínálkozhat. És attól még lehet bele is megy az ember, de abból folytatás utána nem biztos, hogy lesz. Legalábbis komoly szintre nem valószínű, hogy emelkedni fog a dolog.

2019. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!