Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyan miért is nem dobhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan miért is nem dobhatja ki az ember a párját ha úgy látja jónak?

Figyelt kérdés

Sokan érvelnek itt, hogy a párunk nem egy tárgy akit eldobhatunk, stb...


Én ezzel szemben úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ha gondok vannak, szólok egyszer, szólok kétszer... Harmadszorra nem fogok szólni, hanem kivágom azt a nőt, és kész. Ugyanez igaz arra vonatkozóan is, ha megismerek egy másik nőt, aki és akivel jobb minden.


Úgy gondolom az egyik legbecsesebb kincs az idő. Nem fogom elpazarolni, ês meggyőződésem szerint ez a nőkre is. 100%-ban igaz, csak nem merik felvállalni.


2019. dec. 12. 02:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A párunk nyilván nem egy tárgy.

Viszont vannak dolgok amikhez tobb idő kellhet változtatni rajta, mint egy nap vagy egy óra.

De, ha változásnak vagy éppen változni akarásnak semmi jele még mindig a legjobb döntés a szakítás, mint egy rossz kapcsolatban élni.

2019. dec. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, aki meg akar változni, annak elég egyszer szólni. Nem érdekel, hogy bunkó vagyok, nem fogom engedni, hogy hülyének nézzenek. Leszarom, hogy életem párja-e vagy sem.


Majd akkor lesz más.

2019. dec. 12. 03:07
 3/16 Rockarc ***** válasza:
79%

Kicsit nyers a hozzaallasod. Ha van egy baratnod, akkor azt egyben kaptad, egy csomag. Tele van jo es rossz tulajdonsagokkal, arukapcsolas. Ha igent mondtal ra, utana eleg gaz nemet mondani. Tudtad, hogy milyen, amikor osszejottetek, legfeljebb akkor lehet valami igazsag fele a dologban, ha valami korulmeny hatasara megvaltozik a szemelyisege. Pl gyerekeszules, halal a csaladban stb.


De en azt gondolom, hogy erzelmi analfabeta vagy, ha benned nem alakul ki kotodes, es nem azon vagy, hogy a kapcsolatod a leheto legtovabb megmaradjon, eszszeru (igy irjak most?) kompromisszumok aran is. Ezt jo esellyel le is fogjak venni rolad a nok idejekoran, szoval ez a kidobosdi csak egy alom marad.


43F

2019. dec. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg, hogy kidobd? Ha ki akarod, dobni akkor tedd azt.
2019. dec. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondta senki, hogy nem "dobhatja" ki az ember a párját, de ez a megfogalmazás valóban nyers. Én csak úgy lennék együtt valakivel, ha szeretem és ragaszkodom hozzá így nehezemre esne csak úgy "kidobni" és szerintem ezzel sokan vannak így. Bár az igaz, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni mert csak boldogtalanok lesztek és itt nyilván mérlegelni kell azt, hogy mennyire tudsz együtt élni az ominózus problémával és mennyire nem.
2019. dec. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akik ezt mondják inkább úgy értik hogy rögtön kidobni anélkül hogy akár egyszer is szólnál. Engem is dobtak már úgy hogy szakitaskor közölte hogy ez meg ez meg ez a baja velem és ezt már nem lehet jóvá tenni vagy vissza csinálni mert elmúlt benne minden. Én meg csak pislogtam mint hal a szatyorba mert akkor hallottam először hogy neki ilyen problémai vannak velem. Na ez nem egy fair eljárás.
2019. dec. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolom h nincs parod?
2019. dec. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen pasitól jobb is megszabadulni...
2019. dec. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Kultúremberek szakítanak, nem "kidobják egymást" mint egy szemetet. Egyebként azt csinálsz amit akarsz.
2019. dec. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
szerettél már valaha valakit? :D
2019. dec. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!