Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyan miért is nem dobhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan miért is nem dobhatja ki az ember a párját ha úgy látja jónak?

Figyelt kérdés

Sokan érvelnek itt, hogy a párunk nem egy tárgy akit eldobhatunk, stb...


Én ezzel szemben úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy ha gondok vannak, szólok egyszer, szólok kétszer... Harmadszorra nem fogok szólni, hanem kivágom azt a nőt, és kész. Ugyanez igaz arra vonatkozóan is, ha megismerek egy másik nőt, aki és akivel jobb minden.


Úgy gondolom az egyik legbecsesebb kincs az idő. Nem fogom elpazarolni, ês meggyőződésem szerint ez a nőkre is. 100%-ban igaz, csak nem merik felvállalni.


2019. dec. 12. 02:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor dobhatnád ki, ha nő lennél. Férfiként nincs jogod hozzá, legalábbis az itteni feminácik szerint.
2019. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A parinnem egy tárgy, viszont semmi sem indokolja, hogy az ember mindent elnézzen neki. Valamire igent mondtunk a kapcsolat elején, ha az egyre inkább nincs jelen, érthető, hogy a szerelem/vonzalom sincs...


Tény, hogy ennek a folyamatnak az elején a normális ember próbál javítani és megbeszélni a másikkal, hogy ez így nem oké, mert normális pároknak nem céljuk a szakítás, sokkal inkább a pillanatnyi összeférhetetlenség megszüntetése és a ragaszkodás a másik lényéhez, hogy ez az egész vele valósuljon meg... Na de a szarhoz nem kell ragaszkodni.


És végső soron szakítani ha fáj is, legalább egy korrekt dolog. Ha nem tudna az ember szakítani, mikor akar, akkor előbb-utóbb úgyis másnál kötne ki a szíve, csak a megcsalás sokkal lesújtóbb. Viszont szakítani is csak úgy tisztességes, ha a másik fél elébe tud menni... Ha tudja közben is, hogy elront valamit és rajta múlik, hogy ezt a valamit folytatni fontosabb neki vagy fenntartani a kapcsolatot olyan jónak, mint ahogy indult. Aki meg nem azért szakít, mert valami elromlott, hanem mit tudom én, unatkozik vagy "élni akar" (de szánalmas eufemizmusa ez az esztelenül dugásnak...), az meg piszkosul éretlen egy kapcsolathoz és bele sem kellett volna mennie.

2019. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan, ki a tököm vagy te, hogy megmondod a másiknak, hogy min változtasson? Egy újabb elkényeztetett kölyök, akivel elhitette anyuka, hogy körülötte forog a világ...
2019. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak nehogy te legyél előbb kidobva.
2019. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már voltam kidobva. Tudod, amilyen a mosdó, olyan a törülköző.
2019. dec. 12. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért mert te a bunkó, proli réteghez tartozol és ilyen kapcsolatokban vagy, másnál még másképp működik az egész. Ha valakivel együtt vagyok akkor elkötelezem magam mellette, és nem "szólok neki egyszer vagy kétszer" hanem megbeszéljük a problémákat. Ha ez neked mond valamit. Ugyanis csak olyannal vagyok együtt akivel azt szeretném, hogy működjön. Igaz, hogy a házasságomnak én vetettem véget, de nem kidobtam a férjemet, hanem évekig én gürcöltem egyedül azon, hogy működjön a kapcsolatunk és ezt feladtam végül. Ez nem kidobás. Sosem mondtam volna le róla egy másik "jobb" paritért, vagy mert nem tetszik egy-két dolog. Azért mondtam le róla mert már nem működött a kapcsolatunk és ez egy óriási nagy különbség.
2019. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!