Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha internetes ismerkedés során a nő akivel ismerkedtek meztelen fotókat küld, ha én emiatt letiltottam egy nőt, akkor nem vagyok elég férfias?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel egyébként tök bejött, nagyon aranyos volt. Meglepő módon küldött nekem magáról egy meztelen fotót az egy dolog hogy bejött , de kicsit úgy éreztem hogy ez nem helyén való, ezért azonnal le is tiltottam
2019. dec. 12. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki nem bírja a közönségességet. Ha valaki a semmiből küldene nekem ilyet, én azt közönségesnek és túl exhibicionistának tartanám. Nem tiltanám, de azért kiábrándító...


De ha valami kacérkodós szaftos beszélgetés keretein belül történt, akkor igazán nem hibáztathatod. Akkor csak te voltál a balfa...

2019. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sértette a női hiúságát az,hogy letiltottad. Bizonyára azt gondolta,hogy nem jön be Neked, ezért aztán dühösen vagdalkozott, így élte meg a sérelmét.


Nyugodtan mondhattad volna Neki,hogy Téged zavart ez a lépése, másképp" értékeled annak ellenére,hogy tetszik és szimpatikus, de ez a húzása nem volt az, ezért le szeretnéd zárni Vele a további ismerkedést.

2019. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig össze futhatsz ilyen nőkkel. Nem szoktam képeket kérni. Ennek ellenére nem egy, nem két nőtől kaptam. Beszélgetések alapján, nagyon rendes nőknek tartottam őket.

Szerintem az önbizalmuk van nullán és megerősítést szeretnének, hogy ők szépek, csinosak, nőiesek, stb. A további beszélgetésekben, ezt a megerősítést szertették volna hallani.

2019. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja undorító, közönséges de azért kiverted rá, igaz?
2019. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Fujj.. Idegen nőre... Bolond vagy?
2019. dec. 12. 09:02
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
TROLL!
2019. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6. Miért lennék troll? Mert fontos nekem az érzelem fontos nekem a lélek és idegen nők akiket szinte nem is ismerek azokra nem izgulok rá ?
2019. dec. 12. 09:21
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező nem troll, én is azonnal tiltom az olyan nőt/lányt aki meztelen képet küldd, nem tudok kapcsolatot elképzelni egy olyannal.
2019. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Ti most ezt komolyan mondjátok? Vagy szórakoztok?

Ha ez komoly, akkor este valaki egy randit ma?

2019. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Mi az ami nem lenne komoly? Nem értem?
2019. dec. 12. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!