Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha internetes ismerkedés során a nő akivel ismerkedtek meztelen fotókat küld, ha én emiatt letiltottam egy nőt, akkor nem vagyok elég férfias?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy nővel egyébként tök bejött, nagyon aranyos volt. Meglepő módon küldött nekem magáról egy meztelen fotót az egy dolog hogy bejött , de kicsit úgy éreztem hogy ez nem helyén való, ezért azonnal le is tiltottam
2019. dec. 12. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, ami ne lenne komoly?

Hát az, hogy egy meztelen női képet kapva, nem örömködtök, és maszturbáltok rá, és próbáljátok élőben is megszerezni a prédát, hanem azt mondjátok, hogy ti csak érzelmekkel együtt tudtok szexelni. Ez az, ami számomra a mai világban hihetetlen. Ez kislánykori ideám volt, de megdőlni látszott, nem tapasztaltam még olyat, hogy egy férfi valóban így működne. Elvetettem, hogy létezhet ilyen férfi az élettapasztalataim alapján.

De ha ez komoly, és tényleg van ilyen, hát én összeteszem a két kezemet.

2019. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11. Teljesen igazad van a férfiak 90 százaléka olyan, mint amit te leírtál.. Én valóban így működik, nem akarok minden nőre ráugrani. Ezért sokszor gondolkodom hogy pl nem vagyok eléggé férfi
2019. dec. 12. 11:08
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

De, lehetsz eléggé férfi. De ez talán majd a kapcsolatodban fog kiderülni. A férfi az, aki felelősséget vállal, képes terheket hordozni, nem omlik össze minden kis pehelytől, és tud uralkodni magán, az indulatain, az impulzusain, és mellette egy nő, nő lehet.

SZERINTEM ez a férfi. Ez majd kiderül a párod számára, hogy mennyire vagy az.

2019. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Most őszintén, arra a nőre, amelyik kapásból küldi a nudeokat, arra van egy tök jó szó: desperate. Angolul szerintem jobban kifejezi az érzést, magyarul ugye reménytelen, kétségbeesettet jelent. Nos, igen, mennyire kell kétségbeesettnek lennie egy nőnek, hogy ezzel indítson?

Egy igazán méltóságteljes, normális értékekkel és önbecsüléssel rendelkező nő nem csinál ilyet, és igazából az ilyen nők vannak megbecsülve, a többi meg nem érti, hogy miért bánnak velük úgy, mint egy kapcával, pedig saját magukat árazzák be az ilyen cselekedeteikkel.

2019. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

2 dolgot elfelejtesz töki.


A.: Felgyorsult a világ. Ahogyan levelet sem papíron küldesz, napokig, hanem e-mail-ben, 0,0001 másodperc alatt, úgy az ismerkedési fázisok is felgyorsultak.


B.: NETEN ismerkedsz. Mondom NETEN. Ott mit vársz??? Olyan, mintha a kínai étterem kukájából válogatnál, azaz sok a romlott kaja, meg a moslék.

Mert gondolom nem egy katolikus társkeresőn regisztráltál, ugye?


Mellesleg semmi gond veled, legalább több nő marad nekünk, kanoknak.

2019. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

kérdező, nekem szimpatikus a gondolkodásod

+pont neked ezért

2019. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 11-eshez, de szerintem csak kitaláció a kérdés, nincs ilyen férfi.
2019. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!