Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a helyes hozzáállás ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes hozzáállás ehhez a ferfihez?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit tarskeresön aki a par utcara lakik tölem , elvalt , maganvallalkozó , csöszerelöcége van

Egyszeru ember , nagyon hallgatag . Itt kulföldln a tindert sokan szexpartnerkeresönek hasznaljak

Senki nem keres komolyat es az a par aki azt irja az is csak csali.

En sem ragaszkodom egy komoly kapcsolathoz de szerintem a szexnek is meg kell adni a módját , kicsit ismerkedni elötte

Ö elsö talalkan azzal inditott hogy szexelni szeretni amit megnevettem azt se tudtam köpjek nyeljek , igaz mar irasban is tett erre utalasokat .

De kivancsi voltam ra es tudtam hogy mas se masabb , legalabb ez közel lakik

Vegul masodjara engedtrmneki ez volt júniusban , es azóta is ramir hogy csinaljuk újra . Vegulis mindketten elvaltak vagyunk es akadálya nincs a dolognak de úgy érzem szamomra idegen es ha programot ajanlok utana azt mondja ok de elöbb szex. Nem tudunk félúton találkozni , megegyezni , hajtja a magáét

Mire szamit , hogy kétségbeesett igénytelen nö vagyok , aki barmibe benne van ( ez nem igaz ) vagy ilyen a stilusa es ennyi az esze? Ma is tegnap is irkalt es meg van sertve hogy visszautasitom es nem erti .

Nem tudom milyen ember ,hany nöje van de az is lehet hogy azert hetvenkedik m ert kicsiaz önbizalma ?

Úgy viselkedik mint egy tini habar 47 eves en fiatalabb vagyok öt evvel de 32 nek nezek ki

Ez sertö ez a viselkedés , vagy normalis ?

Igy mint pasi magas es normalisan nez ki , átlagos , szikar inkabb de nagyon merev , hallgatag . Nem tudom kiismerni


2019. dec. 14. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hova vezetne? Ennél korrektebb nem is lehetne. Szexet akar és ennyi, világosan közölte. Nem értem egyáltalán min gondolkodsz. Felesleges kiismerned, nem akar tőled semmi mást, fogd már fel.
2019. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mintha 12 éves lennél agyilag..

Ez nem önbizalom, önértékelés kérdése.

Ez a "kapcsolat" sehova nem vezet, nem érdekled, csak a szex érdekli.

2019. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"eddig a pasik akik vonzottak es jó elöerzetem volt veluk vegul mind nem megfelelelöek voltak a szamomra , bantottak , artottak"


- na ezért lenne jó a pszichológus.

2019. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt veled van a baj.

A pasi megmondja, hogy csak szexet akar, te meg hajtód a magadét, hogy előtte ez még az.


Vagy fogadd el, hogy találkoztok egy órára,vagy keress mást.

2019. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos a férfiak többsége nagyon kényelmes. Értem én, hogy te mire vágysz: barátság extrákkal, szexkapcsolat, de előtte legyen, amiért kívánod is. Viszont ha úgyis tudja, hogy meg fogja kapni amit akar, nem dobja be magát, mert minek. Ha meg nem fogja megkapni, akkor sem dobja be magát, mert minek.


Mi nők hitegetjük magunkat azzal, hogy egy szex kapcsolatban is lehet barátság meg vonzalom, de az csak addig tart, amíg először le nem fekszel vele. A ti esetetekben még addig sem. Ott rontottad el, hogy a második randin már aláfeküdtél, mert innentől semmiféle motivációja nem lesz arra, hogy meghódítson.


Sokan itt azt nem értik, hogy a kérdező nem kapcsolatot akar, ő is csak szex kapcsolatot. Viszont szeretné, ha a férfi ennek megadná a módját. Ki kell ábrándítsalak: nem fogja. Nem éri meg neki. Sajnos ezért van sok szex kapcsolatot igénylő nő házas pasival: mert ők udvarolnak, tepernek, csábítanak. És meg akarják tartani az értékes szeretőt, hiszen nős emberként nem annyira könnyű olyat találni, aki maga is csak szex kapcsolatot akar, tehát jó eséllyel nem akarja majd szétszedni a házasságát.


Ez az egyik szomorú igazság a szeretőség mögött. "Miért nem találtál független pasit, ha már viszketett?" Kérdezik. Nos azért, mert a legtöbb független, szexet kereső pasi ilyen, mint ez a fószer. A nőknek meg kell, hogy értékesnek érezzék magukat mint nő, különben elmúlik a libidó vagy beüt a depi.


Ez a szomorú valóság.

2019. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mindkettő.

Elég kétségbeesett és igénytelen is vagy, ha lefekszel egy idegennel, miközben nem kívánod.

Meg a pasi is egyszerű, mint a faék, elmondja, hogy csak szexet akar, és mindig oda megy vissza, ahol ezt meg is kapta.


Ha neked ez a CSAK SZEX nem felel meg, akkor miért nem tudod őszintén, egyenesen elmondani neki?

És miért akarsz tőle többet, ha egy nyamvadt mondatot nem tudtok váltani, és nem is érzed magad jól vele? Ennyire mindegy már, hogy kivel, csak legyen valaki? Pont ettől vagy kétségbeesett, hogy senkit se mersz elutasítani.

2019. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Én is azt tapasztaltam amit 15-ös mondott. Rengeteg egyefülálló férfi még lusta beszélgetni, flörtölni sem tud, teljesen zombi feeling, aztán elvárnák, hogy azért lefeküdj velük.

A nős pasikkal nincs ilyen gond, csak az hogy nősek.

2019. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!