Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti összejönnétek egy 6 gyermekes 35 éves anyukával? Nagy hátrány az ilyen sok gyermek

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 12:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Komolyabb kapcsolat kizárt.
2019. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Soha, de még lazára sem kellene
2019. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
hát, belegondolva van az anyukának akár 1 perc szabadideje is egy napra?
2019. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Én nem jönnék össze. Az a helyzet, hogy 27 évesen én úgy érzem, hogy egyszer talán szeretnék gyereket, ha az életem úgy alakul és találok megfelelő társat és erősen kétlem, hogy 6 gyerek után még egy 7 gyereket bevállalna. De ez csak az egyik gond. Szerintem 6 gyerek mellett semmi idő nem lenne a kapcsolatra és nem is normális szerintem, hogy 6 gyereket szüljön valaki. Lehet, hogy ezért le leszek pontozva de ez általában a romáknál szokás. Kétlem ugyanis, hogy egy 35 éves nő 6 gyerekkel a háta mögött karriert tudott volna építeni és nem épp intelligens jellemre vall csak úgy a semmibe potyogtatni a gyerekeket.
2019. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
Majd jönnek a női hozzászólások, most van a legjobb formában a 35 éves 6gyerekes anyuika, ilyenkor a legkelendőbb, csak a lúzer incelek írnak hülyeséget akinek nem kell az ilyen :)
2019. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Az a nő, akit összevert a rendőr párja (sokat cikkeztek róluk), na róla se mondaná meg senki hogy 6 gyerek édesanyja.
2019. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen nem. Miért tennék ilyet, ha találhatok jobbat is? :D
2019. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Én nő vagyok, de eleve csak 1 gyereket akarok

, max, 2-t, többhöz nincs türelmem, meg egy olyan pasihoz sem lenne, aki mindig mindenkit ki akar szolgálni, márpedig ha valaki egyedül nevel 6 gyereket, meg egyáltalán bevállalta, abban valamilyen szinten muszáj ez meglegyen. Nekem fontos lenne, hogy a karrieremre tudják koncentrálni, meg kettesben tudjak lenni a másikkal, utazni szeretnék, ez pedig 6 gyerek mellett nem igazán lehetne kivitelezhető. De persze akinek olyan a személyisége, hogy attól érzi jól magát, ha másoknak tud adni valamit és magát háttérbe szorítja, az lehet jó társa egy ilyen embernek. Ilyen is van, mind különböző személyiségek vagyunk.

2019. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%
Még alkalmira sem. Úgy nézhet ki legalul, mint egy szétrobbant kályhacső.
2019. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%
hát attól függ milyen célból:) de amúgy én nem keresek annyit:)
2019. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!