Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól értem hogy B terv vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól értem hogy B terv vagyok?

Figyelt kérdés

Már jópárszor előfordult velem hogy egyetemen van egy csaj aki bejön, és szó szerint flörtöl velem, de én nem csapok le azonnal rá, mert előtte fel akarom mérni a szitut.

Utána mikor pár hét múlva elhívom randira, akkor nemet mond. De utána megint flörtöl pár hét szünet után. Néha megtudom hogy ez nem flört, hanem "csak barátokat gyűjt". Szimplán nárcisztikusak ezek a nők, vagy van valami komplexebb a háttérben?

Mondjuk várják hogy az ideális férfi elhívja őket randira, de ez csak nem következik be, de addig azért engem mint "nem olyan vonzót, de vállalhatót" megtartanak?

Vagy tényleg csak "barátkozik"?

Ez nekem azért fura nagyon, mert ha egy csaj nem jön be, azzal inkább távolságtartó vagyok, és nem kezdek el nagyon kedves lenni vele, pont hogy ne keltsek benne felesleges érzelmeket, és így csalódást okozzak hogy soha nem hívom el.



2019. dec. 15. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Van, aki csak barátkozik tényleg és a leggöbb fiatal nő pláne egyetemi környezetben szerintem teljesen jogosan hiszi azt hogy lehet kedves valakivel anélkül hogy az ezt kikezdésnek veszi. Picit te is próbáld átértékelni, mert sokat fogsz csalódni ha minden kedves nőre azt hiszed flörtöl.
2019. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, hogy csak te érted félre.

Szerintem ez egy különbség a két nem között, hogy a nők szeretnek csak simán haverkodni is a fiúkkal, a fiúk inkább mindenben a lehetséges kapcsolatot látják.

Pontosan hogy viselkedtek, amit te flörtnek vettél?

2019. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Azért az a te szegénységi bizonyítványod, hogy azokkal, akikkel nem akarsz kikezdeni, hűvös és távolságtartó vagy. Miért ne lehetne egyetemen jó kapcsolatokat kialakítani, szexualitástól teljesen függetlenül? Attól még, hogy valaki kedves veled, eseteg neadj'isten még viccelődik is, az nem feltétlenül lesz része egy gonosz tervnek, hogy ha a kiszemelt pasi nem lép, akkor te B tervnek jó leszel. Én is mindenkivel kedves vagyok, viccelődök, ha olyan a szitu, ugratjuk egymást, de ez nem nyomulás és soha nem volt nálam A-B-C terv meg ilyesmi.


Elhívtad randira, nemet mondott, de ennek ellenére szeretne továbbra is jó viszonyt ápolni veled. Ez nem hiszem, hogy olyan ördögtől való, de ha te nem akarsz barátkozni, akkor zárkózz el a dologtól és probléma megoldva.



Aztán meg ha a csajok hűvösek és távolságtartók, akkor meg az a baj. Nem lehet rajtatok kiigazodni.

2019. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Félreérted.

Miért ne baratkozhatna valaki az egyetemen és lehetne kedves masokkal?

Keress fel szakembert, ha szerinted csak akkor lehet egy ellenkező nemuvel emberi kapcsolatot kiepiteni, ha dugni akarsz vele.


Mivel rendszeresen ebbe futsz bele, biztos lehetsz, a hiba a te keszulekedben van.

2019. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi munkahelyen a női férfi munkatársi kapcsolatok ebből állnak. Attól még nem lesz semmi a dologból, viszont jó móka. Jobban telik így a munkaidő.
2019. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha bejön egy csaj és flörtöl veled, akkor azonnal lépni kell. Nem szabad foglalkozni azzal, hogy lehet, hogy pofára ejt. Ha nem lépsz időben, utána már nem fog férfiszámba venni, és nem lesz köztetek semmi, persze azért továbbra is vigyorogni fog rád, csak úgy megszokásból, te meg élhetsz a tudattal, hogy lecsúsztál valakiről, akivel többet is el tudtál volna esetleg képzelni. Ilyenek a nők, el kell fogadni.
2019. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 ha meg azonnal lépek, akkor meg az a baj, "biztos mindenkit megpróbálok felszedni".
2019. dec. 15. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.


Kérdező, olyanokra hajts csak rá, akik valóban szimpatikusak neked. Legyenek elvárásaid, nem vonzó, ha egy férfi mindenkire tüzel, aki a közelébe megy. Ha így állsz hozzá, akkor hidd el, nem fognak téged a helyi szatírnak tartani az egyetemeden. :D

2019. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

B terv sem vagy.

Csak havernak, barátnak, évfolyamtársnak tekint.

2019. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 nem ezért tartom "bajnak", hanem mert nem fog beleegyezni, ha elhívom túl hamar, mert biztos minden szembejövő nőt elhívok alapon.

Nehéz az ütemet eltalálni.

2019. dec. 15. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!