Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi szólásmondásról?

Figyelt kérdés
"Nincsen pénzem, nincsen házam, nincsen kocsim, nincsen nőm. De ha egyszer meggazdagszom... Veszek házat, veszek kocsit, veszek nőt..."

2017. aug. 8. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Igaznak tartom. Megfelelő összeggel gyakorlatilag bármilyen nőt megvehetsz, mert a nők többsége a pénzre hajt...
2017. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Baromsag :) Na meg az ilyen ember nem fog meggazdagodni, persze almodozni lehet :)
2017. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Álszent dolognak tartom, amikor azt mondják, hogy a nőknek nem számít a pénz, de igenis számít. De nem csak ennyiből áll az egész azért. Pl. ha csúnya, külsőleg visszataszító pasi vagy akkor hiába a pénz, alapból nem lesz nőd, mert már az első szűrőn (a külsőn) elbuksz.

Kivéve ha milliárdos gazdag vagy, de az olyan ritka, hogy nem is érdemes beszélni róla.

2017. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt hogy pénzből nem veszel igazi nőt, maximum egy gold digger ribit.

Attól hogy van pénzed, normális végzettséged, munkahelyed(nem kell 2 diploma, stb) viszont egy bunkó tahó vagy, akkor ugyanúgy keresztül fognak rajtad nézni mint a bunkó tahó 8 általánost végzett biciklivel járó alkesz segédmunkást.

Maximum előnyből indulsz hiszen a normális egzisztencia mindenki számára fontos, és itt nem a 2 hetes Maldív-szigeteken töltött nyaralást, és az új autót értem, hanem hogy ne hónapokról hónapokra kelljen megélned, hanem lehessen spórolni egy keveset, eljárni moziba, színházba, szórakozni néha.

2017. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
87%

Csak a szokásos f@ßßág, lapozzunk.

De amúgy ja, akinek egy fizetős nő is megteszi, az csak kretén lehet. XD

2017. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Van benne igazság, de én csak az első kettőre költenék. A nő az tiszta ráfizetés, hosszútávon elviszi a kocsi és a ház árát is.
2017. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%

Én annyira nem értem, eddig rátok csak olyan nők ragadtak, akik veletek fizettettek mindent, vagy mi? Mi az, hogy rá kell költeni egy kocsi meg egy ház árát? Uram atyám...

Na mondjuk ilyen gondolkodással nem nagyon csodálkozom rajta, hogy - közvetve vagy közvetlenül - csak fizetősök jutnak.

2017. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erre szokták azt mondani, hogy agyat nem lehet venni...:) Úgy gondolom, hogy aki nem teljesen hülye/lusta, egy élhető szintre fel tudja magát küzdeni. Nem biztos, hogy el lesz engedve anyagilag, de lesz fedél a feje fölött, lesz mit ennie, és képes lesz megragadni a lehetőségeket az életben, amik előrébb viszik.


Nálam az, aki gazdag, nem egy életbiztosítás. Aki felküzdötte magát kemény munkával, vagy legalábbis fel fogja,mert talpraesett, nem tétlenkedik, nem lustálkodik, hanem addig nem nyugszik (és utána sem), amíg el nem éri a célját, az igen. Az akkor is biztos pont lesz, ha valaki az aktuális munkahelyén gondol egyet, meg akkor is, ha anyuék zsebéből kihúzza a kezét. Arról nem is beszélve, hogy egy buta és/vagy emberileg selejtes ember képes tönkretenni a másik életét, vagy legalábbis megkeseríteni. Számos példát láttam már rá, és én is átéltem, milyen a nem megfelelő ember mellett élni, vagy olyan mellett, aki képtelen a lelkitársad lenni. Üres. Elvesztegetett idő. Lehet bármennyi pénze, nem fog egy ilyen kapcsolat boldoggá tenni hosszú távon, mert nekem szükségem van arra a szenvedélyességre, amit csak azzal tudok átélni, aki belsőre stimmel.


A belső nem az egyetlen, de anélkül nincs semmi. Ezen pedig nem segít a pénz, és hogy őszinte legyek, a külsőn sem. Pontosan tudom, milyen minimális összeg elég ahhoz, hogy az ember rendbeszedje magát, és esztétikusan nézzen ki. A vonzalom sok dolgon múlik persze, de ez is csak olyan, hogy a pénz maximum akkor dob a külsőn, ha műtétekről beszélünk, az meg már nem te vagy...


Csak ugye ez több energia, akárhogy nézzük. Ez a baj veletek. Ez a baj azokkal, akikkel szóba sem állnék, mert nincs meg bennük az a csakazértis bele adok mindent és el fogom érni" mentalitás, amiért fel tudnék rájuk egyáltalán nézni.

2017. aug. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7, jóformán már csak ilyen nők maradtak. A normális értékrendő, nem anyagias nők mindenkinek kellenek, a pénzvadász csajok meg max. a bulikirály helyimenőcsávóknak, nekik is csak egy éjszakára.

Csodálkozol, hogy ilyenekkel van tele a párkapcsolati piac? És hogy ekkora a kereslet a prostikra? Ha már fizetni kell, el is várunk cserébe valamit. A piros kezet pedig vissza is adtam helyből.

2017. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ollókezű Edward ***** válasza:

El vagytok tévedve, de most már kezdem azt hinni, hogy nektek tetszik a helyzet. Így elvégre nem kell magatokat megerőltetni egy kicsit sem.

Ja, egyébként nem szokásom lefelé pontozni, csak felfelé.

2017. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!