Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha szociálisan nulla vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő:

22 éves, dolgozó ember, kevés szabadidővel. Elég erősen introvertált vagyok, tehát nem járok olyan helyekre, mint diszkó, vagy hasonlók. Vidéken élek, ezért igazából eljárni se tudok sehova se, ahol találkozhatnák valakivel.

Online társkeresés egy nagy kudarc, az oldalak vagy fizetősek, vagy kamuk. Az alkalmazások használhatatlanok.

Valami tipp?


2019. dec. 15. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%
nem az van, hogy nagyon csúnya a péniszed?
2019. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#10 Én ezzel tisztában vagyok, a nők viszont egy kategóriaként kezelik a kettőt. Te is, mivel a kérdezőről egyáltalán nem derül ki olyasmi, hogy szociálisan visszamaradott lenne.
2019. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12-es, olvasd csak el a kérdést: ő maga írta, hogy "szociálisan nulla vagyok". Ez nem azt jelenti, hogy szociálisan alkalmatlan?
2019. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tegnap írt nekem egy üzenetet. Szerintem ő maga sem tudja mi baja. Egyébként ha írsz neki valami nem sértőt és az nem tetszik neki, akkor flegmán személyes üzenet formájában tudtodra adja, hogy a válaszod hülyeség. Innentől kezdve nem érdemes vele tovább foglalkozni. Szép napot mindenkinek.
2019. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 A leírásból kiderül, hogy nem úgy érti, ahogy te. Ő úgy érti, hogy nem jár társaságba, te meg úgy, hogy nem tud emberekkel kommunikálni. A kettő teljesen más.
2019. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"te meg úgy, hogy nem tud emberekkel kommunikálni"


Én inkább úgy, hogy igénye sincs rá igazán, hogy más emberekkel kapcsolatba kerüljön. És ez olyan szempontból baj, hogy nagyon kevés olyan nő van (ha egyáltalán), aki szeret bezárkózva élni. Pláne egy olyannal, akinek "kevés a szabadideje", és már elnézést, de szintén a leírásból kiindulva, erősen valószínűsíthetően nagyon kevés dolog érdekli igazán.

2019. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sehol..
2019. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!