Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy 30 felett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy 30 felett egy nő már nem talál magának komoly partnert?

Figyelt kérdés

Vagy csak nagyon nehezen? Sok nőt látok, akik 30 felett is ugyan nagyon kapósak a férfiak körében, de egyik sem akarja hosszú távra őket, sajnos sokan feleség és család mellett akarnak szeretőt.

A másik oldala ennek az, hogy ők sem hajlandóak lejjebb tenni a mércét, beérni úgymond egy kevésbé extravagáns férfivel, aki lehet átlagbérből él, de törekvő és megtenné, amit magáért és a párjáért meg kell, hogy tegyen. Tehát jó "befektetés" lenne, de mintha ők készen várnák a tökéletes pasit.

Így rengetegn vannak egyedül férfiak és nők egyaránt, de egy pasi jóval többször talál szerintem akár 35 körül is 30-nál fiatalabb partnert, ki tudja, nekünk ez tetszik valamiért...férfiaknál a kor inkább hátrány, nem érdekli őket, hogy az adott nő tapasztaltabb, okosabb lehet adott esetben. 27/L


2019. dec. 16. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Úgy vagy te 27L, mint ahogy én 101F.

Ez a kérdés már megint egy lúzer, nyororult, szűz kisfiú tollából származik.

2019. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen 3 év múlva neked is kerül egy bélyeg a homlokodra amit csak a ffiak látnak hogy vigyázz, 30 feletti...


Sztem aki mondjuk 30as evek kozepeig nem allapodok meg 1)nem akar 2) pontosan tudja mit akar, ismeri az igenyeit 3)korabban is voltak problemai az ismerkedessel

2019. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aki 30alatt tetszik a ffiaknak, az 30folott is fog es nem feltetlenul a jo alak miatt, hanem ha vonzo a szemelyisege, konnyu vele kijonni, jo a tarsasagaban lenni v izgalmas. Azok a baratnoim akik 30folott is egyedul vannak, 30 alatt sem voltak kaposak es amikor barati tarsasagban megkerdeztuk a sracok velemenyet, egyontetuen mondtak h "olyan szurkek, semmi extra".
2019. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyebkent szerintem is ffi a kerdezo:)
2019. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
3: pont nem arról beszélek, hogy nem tetszik, hanem hosszú távra nem akarják őket
2019. dec. 16. 17:28
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy férfi. Az incel brigád egyik tagja. Mondhatod te, hogy 673/unikornis, de a nyominger stílusod nem tudod elrejteni.
2019. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Csak azért mert 32/F helyett 27/L-t írsz a hülye kérdésed végére, attól az nem lesz kevésbé hülye kérdés.
2019. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne találna? Ilyen primitív kérdést. Nem egy példa van rá, de persze ezt nem szokták elhinni.
2019. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Már megint ez a baromság.
2019. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
Suba subához, guba gubához. Egyébiránt a nők a történelem során mikor nem akartak a készbe ülni? Ahogy a Védikus Írások is írják, a nő buta, egyszerű lény, nem túl izgalmas és legtöbbször nyomorba dönti a férfit. S kinek hinnék, ha nem a többezer éves bölcseleti írásoknak?
2019. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!