Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak kizárólag az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak kizárólag az anyagiak miatt könnyebb 30 fölött a társtalálás?

Figyelt kérdés

Közismert tény, hogy a férfiaknak 30 alatt nehéz, 30 felett könnyebb a társkeresés. A nőknek meg fordítva. Nem akarok különböző statisztikákat meg ilyeneket linkelni erről, aki nem vak az látja, tudja.

De mi is ennek a valódi oka? Kizárólag azért, mert valószínűleg már vagyonosabbak akkorra?

A másik elmélet szerint meg érettebbek, sármosabbak, de hát ez nevetséges..


2019. dec. 17. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
"A másik elmélet szerint meg érettebbek, sármosabbak, de hát ez nevetséges." Nem akarlak kimozdítani a meleg, bár kissé ólszagú thinkboxodból, úgy látom, már berendezkedtél ott.
2019. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
sármos = volt pénze jó ruhákra, kocsira
2019. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Igen a pénze miatt, már van saját lakása autója, és feltudd öltözni hogy szalonképes legyen a megjelenése.

Persze nyilván ez nem elég, de jobb alap mint amikor ezek sem voltak

2019. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Miért? 20-25 évesen szinte semmit nem tudtam a nőkről. Most tudom, hogy legyek vonzó a szemükben. Tudok stílusosan, elegánsan öltözködni. Figyelek a higiéniámra, ami ezer apróságból áll (illat, szőrtelenítés, frizura, stb-stb). Tudom kb. mit kell mondani egy nőnek, tudom hogy kell beszélni a nyelvükön. Tudom hogyan lehet a legeffektívebb módon eljutni a megszólítástól legalább a bugyi lehúzásáig. Tudom hogyan legyek tökös, magabiztos, jó dumás, vicces.


Ezekről gőzöm sem volt még mondjuk 5 vagy 10 évvel ezelőtt, tök kis béna voltam igazából. Mostanra a tapasztalat meghozta azt, hogy értek a nőkhöz és vonzó tudok lenni egy egész nagy részük számára.


31/F

2019. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak bőre lassabban öregszik. TÉNY. [link]
2019. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

sármos = férfiasan jóképű (nem kisgyerekes az arca, hanem férfias)

annak a szónak, semmi köze az anyagiakhoz

2019. dec. 17. 18:20
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak a pénz miatt (noha az nagyon rátesz a dologra). Van egy másik bonyolultabb oka is. De azt hosszú kifejteni. Még ha megint leírom, akkor megint úgy járok itt az oldalon a többiektől mint egy afgán nő, aki házasságot tört.
2019. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Különbséget kell tenni kétféle párkeresés között. Azoknak a fiatal nőknek, akik azért keresnek párt, mert jól akarják érezni magukat a bőrükben, a 30 év alatti férfiak is tökéletesen vonzók tudnak lenni, sőt! Azoknak viszont, akik férjet, családot szeretnének, inkább a 30 fölötti férfiak vonzóbbak, s nem elsősorban azért, mert több pénzük van, hanem azért, mert manapság általában minimum 30 év, mire egy férfinak annyira benő a feje lágya, hogy lelkileg alkalmassá váljon a családapa felelősségteljes szerepére. A nők ösztönösen megérzik, ha valaki lélekben nem alkalmas még a családalapításra, márpedig a "családapa-érettség" férfiaknál 30 éves kor alatt manapság ritka. A nők esetében ez az érés szerintem úgy átlagosan 5 évvel korábban következik be. Ez a magyarázata a 30 fölötti férfiak relatív kelendőségének a fiatalabb nők körében.
2019. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
A nők 30 felé kezdik el látni, hogy fitalabb tásaik jóval kapósabbak, ők meg egyre kevésbé kellenek bárkinek hosszú távú kapcsolatra. Bekapcsol a vészcsengő, és az igények bezuhannak, most már a menő bmw-s vállalkozó csávó helyett beérik egy átlagosabb, vicces, de kicsit unalmasabb életű, hűséges és irányítható pasival is. Az okosabb férfiak ezt persze átláják, mint ahogy azt is, hogy most már ők vannak nyerő helyzetben. Én is ilyen vagyok és ezt ki is használom.
2019. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

20-as korosztályban leginkább a menő gyerekeknek jön össze kapcsolat, mert a nők ilyenkor még nem feltétlen akarnak családot,komoly dolgokat, így mindenki a helyi macsóval akar összejönni. A férfiak többsége nem nagyon rúg labdába,mert "nem elég tökösek".

30 körül a nőknek nagyobb igénye lesz a komoly párkapcsolatra, mert családot/gyereket akarnak, ilyenkor már beérik olyan férfiakkal is,akikkel 20-as éveik alatt nem feltétlen jöttek volna össze. A férfiak abban a korosztályban kezdenek el kelendőek lenni, ahol a nők már családot akarnak, mert onnantól van szükség rájuk. Ez régen 200onéves korban már bekövetkezett, most a társadalmi változások miatt ez 30 körülre tolódott ki.

2019. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!