Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves hölgyek! Ha Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves hölgyek! Ha Facebookon rátok írnak, az sem jó, ha személyesen megszólítanak, az sem. Akkor mégis mi kell nektek?

Figyelt kérdés

Elég gyakran olvasom itt és tapasztalom is, hogy ha Facebookon rátok ír egy fiatalember, akkor elhajtjátok, mondván, "ez nem társkereső", viszont ha az utcán szólítanak le titeket, az sem jó, mert az "félelmetes", és egyébként is siettek. Mármint mondjátok ezt ti. Akkor legyetek oly' szívesek, és osszátok meg a férfi társadalom szerény hányadával, aki olvassa ezt az oldalt, hogy mire vágytok? Mit gondoltok, amikor nem volt internet, hogyan ismerkedtek az emberek? Tudtommal Atilla király sem Facebookon kereste fel Rékát, ahogy Kinizsi Pál sem Badoon Magyar Benignát. Szóval várjuk a magyarázatot, asszonyságok.


25/F



2019. dec. 17. 21:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

A férjem előben szólított le.


Nem random odajött, hanem egy helyen dolgoztunk. Kell legyen valami alapja a dolognak, különben tényleg félelmetes. Fordított esetben is félelmetes lenne.

2019. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a baj, hogy valaki próbálkozik. Hanem hogy egy tök ismeretlen aki maximum annyit tud rólam, hogy mi van a lábam között ne akarjon odajönni, hogy "szia tetszel". Ne azért akarjon valaki párkapcsolati céllal ismerkedni mert éppen bejöttem neki külsőre.


Legyen egy random esemény, élethelyzet ami miatt megismerjük egymást mint két EMBER. Utána ha ennél jobban szimpatizálunk egymással, tegyük fel romantikus értelemben akkor lehet több a dologból."


Ez a lényeg. Én is nő vagyok, és maximálisan osztom ezt a véleményt.

2019. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem akar ismerkedni veled, annak sokféle oka lehet. Ahogy az elōbbiekben is írták, talán nem jön be a lánynak az illetō pasi.. ennek nem föltétlenül az az oka, hogy a pasi ronda lenne... pl. számomra igencsak zavaró az is, ha egy férfinak nem tetszik a stílusa.. van az a pasi típus, akirōl nem mondanám, hogy arcra csúnya lenne, de a stílusa iszonyat taszító, vagy csak nem jön be.

Ellenben szeretem azt, ha egy férfinak tetszik a stílusa, megnyílvánulásai és fogalmazás módja, értelmesnek tūnik, arra törekszünk, hogy elmélyítsük a párbeszédet, úgy érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Tehát nem ilyen “szépp wagy, teccel” ótvarságokat írogat.

2019. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
félelmetes? miért lenne az? kimosta amédia az agyatokat. nem a nyilt utcán fog megtámadni vagy a rokonaitok előtt..
2019. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Facebookon szerintem gáz. Ennyi. Nem tarskereső. Élőben oké.

De az hog, 25 éveyen azt íros le hogy "Atilla"..rém ciki.

2019. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
lol utolsó..
2019. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért, van még olyan ütődött pasi, aki faceen random ismeretlen nőkre ráír? Ez durva lenne.
2019. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
tele van iylen mémekkel a net. ha te azt tudnád hány iylen hülye pasi van..
2019. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Jó most nézem én is elírtam jópár dolgot:D
2019. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ehhez nekem van egy sztorim. Pár évvel ezelőtt jártam-keltem a városban, amikor leszólított egy idegen pasi, hogy van-e barátom, és elmennék vele egy kávéra, én meg lesokkolódtam, és élből rávágtam, hogy nem. Egy héttel később másik útvonalon sétáltam, emlékszem, még ugyanaz a ruha is volt rajtam, erre leszólít ugyanaz a fószer, hogy ő még egy ilyen gyönyörű lányt nem látott (???), és hogy járnék-e vele. Na, kb. ennyire érdekeljük az ilyen "leszólítós" alakokat. :D


Az a baj az ilyen társkereséssel, hogy mindig átlátszónak és kétségbeesettnek hat. Gondolj bele, megkeres valaki úgy, hogy egyrészt azt se tudja, van-e barátom, másrészt nem tud rólam semmit, konkrétan semmit, még egy alapvető érdeklődési kört sem, nemhogy még ilyenek, hogy világlátás, meg összepasszolás, meg jövőbeli tervek, és én hasonlóképpen nem tudok róla semmit, és az alapján mondjak egy egyértelmű igent. Nem fog menni. A legtöbbünknek azért van arra igénye, hogy legalább picit ismerjük előtte a srácot, vagy hogy tudjuk, hogy nem csak azért választott minket, mert 5 perccel ezelőtt visszautasította egy csinos szőke.


Figyelj oda, hogy hol/hogyan tudnál beszélgetést kezdeményezni, új embereket megismerni. Netes fórumok, Facebook csoportok, offline közösségek, baráti társaság, bármi.


Ja, és ha az arcodból picit visszaveszel, az is segít. ;)

2019. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!