Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kompenzálhat valamivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompenzálhat valamivel egy csúnya nő?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet boldog párkapcsolata annak, aki genetikailag is és mindenhogyan egy tipikus bányarém?


Én semmire nem megyek a külsőmmel, mert nem tudok sminkelni, rosszul érzem magam a divatos ruhákban és nagyon messze állok a természetes szépség fogalmától.


Nem csak én gondolom így, mert állandóan csúfot űztek belőlem általános iskolában, középiskolában, munkahelyen is.

Mivel tehetném kicsit szebbé magamat az emberek szemében?



2019. dec. 17. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem épp oly nehéz neki mint egy csúnya férfinak.Kompenzalhat akarhogy csunya marad sajnos.

Fogadd ell párt meg talál mindenki magának,aki akar.

Nem kell ezt a szépséget túl misztifikálni.

2019. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen érdekes dolgot tudsz csinálni, pl.: karatézni, vagy kertészkedni. Nem feltétlen a külső a minden, jó, ha az embernek van valamilyen egyéb tulajdonsága is, pl.: jóindulat, stb.
2019. dec. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem például jobban tetszenek azok a lányok akik nem öltöznek divatosan. Sima converse cipő, kapucnis pulcsi és farmer nálam bőven elegendő egy csajnak. Szóval nem kell emiatt aggódni, megtalálod a párod úgy ahogy vagy.
2019. dec. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet pl fogyni, de én 85 kilós nőre is mondtam már, hogy "wooow". Személyiség: Szeleburdi, humoros, kacér. Nem k_rvásan, de "huncut". Kedves, nyitott, barátkozó. Ezekkel azért elég sokáig "lehet jutni", legalábbis férfiként ez mindig tetszett.
2019. dec. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A jó mindennapi sminkhez gyakorlás kell, nem tehetség. Én is YouTube-róla tanultam. A lényeg a természetes hatás. Mea Gold videóit nézd ha önbizalom kell, Viszkok Fruzsi ha smink tippek.

Kezdj el sportolni. Súlyzós edzéssel vékony derekas és kérek feneked lesz. Plusz kutatások is bebizonyították, hogy egy sportosabb nő vonzóbb még arcra is, mert tudat alatt is azt sugallja, hogy egészséges az illető.

Kezdj el egészségesen étkezni és elegendő folyadékot inni. Alkoholt és cigit hanyagold.

Sok fajta divatos ruha van. Van vagányabb, visszafogottabb, hipster, 80s, nagyon nőies, rocker, stb. Biztos hogy van amelyik stílus tetszik. Az alakod ak megfelelő ruhákat keress.

Ápold a külsődet: jó frizura, tiszta bőr, kellemes illat.

Legyen megfelelő tartásod. Tisztán, választékos és a káromkodásokat mellőzve beszélj. Ne pletykálkodj és ne panaszkodjon folyton. Legyen hobbid és próbálj ki új dolgokat.

Ezeket betartva biztos hogy a jobb nők közé fogsz tartozni.

2019. dec. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Biztos.

Ismerek bányarém "fiulányt"

Van pasija mindig. Hatalmas kerek feje van, pattanások és hegek, ragyák az arcán, zsírosodó irtó kevés haj, akkora lapát keze van hogy nem is tudom... iszonyat széles hát.... és koszos szakadt tornacipő felnőtt létére. Emellett csak hízik és hízik pedig nem szült.

Nem tudom hogy van neki pasija, de van. Jó, nem egy adonisz az se olyan tipikus jóllakott napközis x láb, túlsúlyos fiú, de valami el is van tolódva az arcán feljebb van az egyik szeme mint a másik.

Mindenki megtalálja a párját előbb utóbb.

Sőt ismerek 150 kilós fiatal lányt, 150 cm alacsony, mégis sikerült férjhez mennie.

2022. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!