Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki kevés magas nővel ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kevés magas nővel ismerkedtem, ott miért nem lett köztünk egyikükkel sem semmi? Pedig ez lenne az ideálom

Figyelt kérdés

Pár centi híján 2 méter magas férfi vagyok és az utóbbi években rájöttem leginkább a 180 cm körüli nők jönnek be, plusz-mínusz öt centi. Ilyen nő nincs túl sok, főleg itt ahol lakom. (Pesten rengeteg a magas nő, tudom.) Úgy mondanám egy kézen bőven meg tudom számolni, hogy évente hány ilyen nő kerül elém akikkel ismerkedni is tudok.


És egyszerűen utálom már, de sosem lesz semmi az ilyen nők és köztem. Nyilván nem tetszhetünk egymásnak mindegyikkel, vagy nem illhetünk össze mindegyikkel, de az utóbbi években egyáltalán semmi sikerem nem volt a magas nőkkel, mindegyikkel úgy ért véget az ismerkedés, hogy elutasítottak engem. Pedig összességében inkább jó fogásnak mondanám magam, magas vagyok, helyesebb arcú, intelligens, vicces, anyagilag inkább rendben és összességében azt mondanám értek a nőkhöz. Vannak is nők az életemben viszonylag rendszeresen, akik alacsonyabbak. (Most nem az, voltam már szerelmes alacsony lányba is aki a barátnőm volt, nem a magasság a mániám, vagy hogy ne tudnék szeretni alacsony nőt. De most magas nőt szeretnék magam mellé és első sorban olyat keresek.)


Most azért írom ezt, mert itt volt idén a második magas, 180 körüli-feletti nő, akivel ismerkedtem, akivel volt egy jó (bár csók nélküli) első randink. Majd most írt a második randi előtt egy órával, hogy ő még sincs túl valakin, ezért nem akar találkozni inkább. Tök mindegy, hogy igazat írt-e, vagy csak kamuzott mert nem akart megbántani, de ez a lényegen nem változtat. Most szomorú vagyok és utálom magam, hogy egyszerűen nem tudok tetszeni egy magas nőnek sem. Hol rontom el? Az én hibám? (Kérlek hagyjátok ezeket az "igazi férfi nem rinyál/panaszkodik" válaszokat. Ez egy anonim oldal, azért vagyok itt, mert ezeket az érzéseimet valakiknek el akarom mondani.)


27/F



2019. dec. 18. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen magas vagy, ha mellé ronda is :)
2019. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Lehet észrevették rajtad, hogy beképzelt, egoista pasika vagy.
2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Kevés magas nőt ismerek még látásból sem - vagy házasok vagy frigidek. Egyikkel se mész sokra :) Olyan is van aki 190 felett van, de "sok sikert", sokra nem fogsz nála se menni.


Úgyhogy felejtsd csak el szépen a magasság-mint-fétis dolgot.

2019. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert szerintem mindenki így van vele, akinek elvárásai vannak és egy ideált hajszol s emellé ronda vagy legalábbis átlagos forma.

Akire buknak a nōk/férfiak, tehát sok párjelölt akad neki, az megteheti, hogy kedvére válogat belōlük.

Ha irántad meg ritkán érdeklōdik az ellenkezō nem, akkor talán örülni kellene, ha valaki egyáltalán le áll veled, nem pedig így válogatni s ilyen nevetséges indokok miatt offolni, minthogy nem elég magas.

Kit érdekel, hogy ez lenne az ideálod, ha te sem vagy ideál pasi a nōk szemében?

Pl. Nekem is gyengém a szép hosszú, dús haj, amit fotó modellek esetében is látok, mégsem fogok lekoptatni valakit azért, mert nem elég dús a haja... Ehhez erōs beképzelt kellene legyek.

2019. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Ja, nagyon jó érzés "jobb híján" választásnak lenni aki "azért jobb a semminél" és azonnal cserélik le ha jön egy jobb. Zseniális.

2019. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező kénytelen leszel elmenni nagyobb városba, vagy beérni alacsonyabbal.


#3 bocs, de szerintem ez neki nem fétis, ha azt szeretné a barátnője max. 20 ! centivel legyen alacsonyabb.

A fétis az lenne ha azt akarná 5cm-en belül legyen.

Ő olyat keres amilyen ő maga...

A fétis meg inkább az mikor 1.6m-es csaj akar 2 m-es csávót. Remélem érzed a különbséget (konkrétan 40 cm!).

2019. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nemaRendőrség ***** válasza:

187 vagyok, 23 évesen jöttem össze első barátnőmmel, aki 182 magas kosaras.

Magasság fétisem van, és eugenetika híve vagyok, volt pár fontos paraméter amit figyeltem, kerestem hogy gyermekeim minél jobbak legyenek.

Benne megtaláltam mindent amit kerestem és még többet is.

Azóta is együtt élünk, és szeretjük egymást.

2019. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!