Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány a férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány a férfiaknál ha még 25 évesen sem volt párom? Elítélik az ilyen nőket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 20:25
 1/10 Hellmano ***** válasza:
0%
Nem fura bár kicsit elgondolkodtató. Fura inkább 30 felett, ha még sose volt senkije valakinek.
2019. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ítélünk el, csak azt gondoljuk, valami nem stimmel veled.
2019. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, kit érdekel. Csak ne hangoztasd, és senki nem fpgja megtudni.
2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt az ok, hogy eddig nem volt senkid?
2019. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nőknél nem gond. Akkor lenne baj ha férfi lennél.
2019. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Nekem pl. az egyetemen nem is ez volt az elsődleges cél, hogy társat keressek, ezért is lett csak 26 évesen barátom. Nincs ebben semmi kivetnivaló. 28/N
2019. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Senkit nem ítélek el, akit nem ismerek, legyen férfi vagy nő.

Senki nem tudja az okát, hogy neked miért alakult így, rengeteg oka lehet. Én is 25 éves vagyok, az ellenkező nemből, volt már párom, de eddig csak csalódás ért szinte, öröm pedig alig, így abbahagytam a párkeresést. A hátrányom pedig már egész gyerekkorom óta van egyéb okok miatt.

2019. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem mondanám hátránynak, talán az ismerkedési fázisnál jelenthet gondot, mert így számítani lehet a túlzott zárkózottságra, ami az ismeretlentől való félelem miatt érthető is. Sokak problémának kezelik az ilyet, közbe lehet, hogy a delikvens nem mozgott olyan körökbe, ahol új embereket ismerhet meg, hanem inkább kisebb baráti körökben mozog.
2019. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. :)
2019. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ítélem el! Én meg 39 éves vagyok, és nekem sem volt semmilyen kapcsolatom, bár én férfi vagyok.
2019. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!